مجموعه پانزدهم مجلات صنایع چوب

دسته: صنایع چوبی، فروشگاه، مجموعه‌های صنایع چوبی

مجموعه پانزدهم مجلات صنایع چوب شامل برخی عناوین بسیار معتبر و جدید از مجلات ارزشمند صنایع چوب می‌باشد که با پوشش بسیاری از مطالب کاربردی و تخصصی، ترفندها و مهارت‌های هنری، صنعتی و کارگاهی گوناگونی را آموزش می‌دهند. عناوین بسیار متنوع و ارزشمند موجود در این مجموعه با تمرکز بر موضوعاتی چون صنایع دستی چوبی، طراحی و ساخت دکوری‌های چوبی، طراحی و ساخت وسایل سرگرمی و اسباب‌بازی‌های چوبی، طراحی و ساخت کابینت‌های چوبی، ساخت مبلمان و وسایل خانگی، پروژه‌های خانگی و سریع، ابزارهای تخصصی کار با چوب، مهارت‌های کارگاهی، منبت‌کاری، مشبک‌کاری، خراطی، کنده‌کاری و بسیاری موضوعات دیگر، مطالب بسیار جذاب و متنوعی را پوشش می‌دهند.
این مجموعه آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 260 شماره از 9 مجله معتبر و ارزشمند صنایع چوب از جمله مجلات Australian Wood Review، Canadian Woodworking، Good Woodworking، More Woodturning، Todays Woodworker، Weekend Woodworking، Woodturning، Woodworker West، Woodworking می‌باشد که با تلاش فراوان گردآوری شده و به همه متخصصان و علاقه‌مندان صنایع چوب تقدیم خواهد شد.

محتویات این بسته به اجمال عبارتند از:

آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 270 شماره از 9 مجله معتبر و ارزشمند صنایع چوب
تصاویر جلد تمامی مجلات
نرم‌افزارهای لازم برای نمایش فایل‌ها
بسته‌بندی زیبا و شکیل

عناوین مجلات موجود در این مجموعه که از بهترین و معروف‌ترین مجلات منتشر شده در زمینه صنایع چوب می‌باشند عبارتند از:

Australian Wood Review
Canadian Woodworking
Good Woodworking
More Woodturning
Todays Woodworker
Weekend Woodworking
Woodturning
Woodworker West
Woodworking

  • تمامی محتویات موجود در این بسته جامع به زبان اصلی و با فرمت PDF می‌باشند که برای سهولت کار کاربران نرم‌افزارهای مرتبط برای نمایش فایل‌ها نیز در این مجموعه گنجانده شده است.
  • این مجموعه با بسته‌بندی زیبا و شکیل، درب منزل شما عزیزان تقدیم خواهد شد و مبلغ آن به مامور پست تحویل داده می‌شود.
  • خرید نقدی شامل پنج درصد تخفیف بوده و سفارش شما سریعتر و توسط پست پیشتاز ارسال می‌گردد. در صورت تمایل به استفاده از مزایای خرید نقدی، سفارش خود را ثبت نمائید تا پس از تماس واحد فروشگاه با شما، هماهنگی‌های لازم صورت پذیرد.

تصاویر جلد برخی از محتویات این مجموعه:
ارسال دیدگاه


 (الزامی)  (الزامی)
ایمیل شما نزد مدیر سایت محفوظ بوده و برای عموم نمایش داده نخواهد شد.