مجلات صنایع چوب؛ مجموعه شماره 2

دسته: خودآموز، صنایع چوبی، صنایع دستی، فروشگاه، مجموعه‌های صنایع چوبی

مجلات چوب یکی از بهترین و غنی‌ترین منابع برای آگاهی و آشنایی با تازه‌های صنایع چوب، ابزارها، تکنیک‌ها و پروژه‌ها و تولیدات مختلف این عرصه می‌باشند. همچنین منابع ارزشمند و معتبری برای یادگیری مهارت‌های فنی در صنعت چوب محسوب می‌شوند. در زمینه صنایع و هنرهای چوبی مجلات زیادی در سراسر دنیا منتشر می‌شوند که سه مورد از بهترین و پرمخاطب‌ترین آنها، مجلات Fine Woodworking، American Woodworker و Woodsmith می‌باشند.
بسته هنری بی‌نظیر دیگری که گروه بر بالهای کتاب برای صنعتگران چوب، هنرمندان و علاقه‌مندان به کارهای چوبی تدارک دیده است، مجموعه‌ی آموزشی ویژه‌ای است که تمامی شماره‌های منتشر شده‌ی از سال‌ 1975 تا 2011 مجله Fine Woodworking، از سال 1985 تا 2008 مجله American Woodworker و 1979 تا 2011 مجله Woodsmith که سه مجله برتر جهانی در زمینه صنایع چوب می‌باشند را شامل می‌شود. اینکه شما به عنوان یک هنرمند، یکی از مشترکین دائمی مجلات چوب و یا خواننده گاه به گاه و تفریحی این گونه مجلات باشید و یا اینکه جهت انجام کارهای تخصصی و حرفه‌ای و انتخاب طرح‌ها و الگوهای جدید و متفاوت به سراغ این مجلات می‌روید؛ مقالات فراوان و معتبر موجود در این مجموعه کمک بسیار بزرگی خواهند بود.

معرفی محصول:

این مجموعه شامل 223 شماره‌ی منتشر شده از مجله Fine Woodworking در طول 36 سال، 151 شماره از مجله American Woodworker در طول 25 سال و به عنوان نشریه برتر چوب در سراسر آمریکا و 198 شماره از مجله Woodsmith در طول 33 سال و به عنوان یکی از بهترین و بروزترین منابع در استفاده از دقیق‌ترین طرح‌ها و تکنیک‌های کارهای چوبی برای نجاران و صنعتگران می‌باشد که حاوی پروژه‌ها، راهنمایی‌ها، تکنیک‌ها و ابزارهای بسیاری است که به هنرمندان و متخصصان این رشته کمک می‌کند تا تجربه بسیار بیشتری کسب کرده و در حقیقت منبعی لازم و ضروری برای هر کارگاه صنعت چوبی می‌باشد.
در این مجموعه، مقالات کلاسیک، پروژه‌های فراوان، گنجینه‌ای از تکنیک‌ها، به علاوه‌ی بینش و ایده‌های متخصصان و صنعتگران حرفه‌ای و رازهای رسیدن به موفقیت‌شان و بطور کلی تمام اطلاعاتی که در زمینه کار با چوب مورد نیاز است، ارائه شده است. تمامی پروژه‌ها و تکنیک‌ها و راهنمایی‌های موجود در این مجلات، در واحدها و کارگاه‌های کار با چوب و توسط اساتیدی ماهر و متخصص تست شده و نتایج کارهایی بسیار دقیق و حرفه‌ای می‌باشند.
این مجموعه مجلات با اطلاعات قابل اعتماد و پروژه‌های سرشار از ذوق و سلیقه برای تمام سطوح مهارتی پوشش داده شده‌اند بطوریکه با استفاده از آن می‌توان به سادگی مقالات مورد نظر را یافت و به سرعت سراغ کار و پروژه مورد علاقه رفته و از آن لذت برد.
محتویات این مجموعه بی‌نظیر به اجمال عبارتند از:

223 شماره منتشر شده مجله Fine Woodworking در طول 36 سال و از سال 1975 تا 2011 و شامل بیش از 2600 مقاله، صدها پروژه مختلف و بیش از 280 روش و تکنیک کار با چوب
151 شماره منتشرشده مجله American Woodworker در طول 23 سال و از سال 1985 تا 2008 شامل طرح‌های بسیار زیبا و منحصر به فرد برای ساخت انواع وسایل چوبی
198 شماره منتشرشده مجله Woodsmith در طول 32 سال و از سال 1979 تا 2011 شامل پروژه‌هایی با کیفیت بالا، تکنیک‌ها و راهنمایی‌های بسیار کاربردی و مورد استفاده‌ی افراد تازه‌کار و نیز صنعتگران باتجربه و ارائه شده توسط کارشناسان معروف این مجله
تصاویر جلد تمامی مجلات
نرم‌افزارهای Acrobat Reader، WinDJView و Stanza برای نمایش فایل‌ها
بسته‌بندی زیبا و شکیل
با در اختیار داشتن مجموعه آرشیو بزرگ سه مجله معتبر Fine Woodworking، Woodsmith و American Woodworker شما گنجینه‌ای بی‌نظیر از ایده‌ها، تکنیک‌ها، راهنمایی‌ها و مهارت‌ها برای پروژه‌های مختلف کار با چوب را در اختیار خواهید داشت.

  • تمامی محتویات موجود در این بسته جامع به زبان اصلی و با فرمت PDF می‌باشند که برای سهولت کار کاربران نرم‌افزارهای مرتبط برای نمایش فایل‌ها نیز در این مجموعه گنجانده شده است.
  • این مجموعه با بسته‌بندی زیبا و شکیل، درب منزل شما عزیزان تقدیم خواهد شد و مبلغ آن به مامور پست تحویل داده می‌شود.
  • خرید نقدی شامل پنج درصد تخفیف بوده و سفارش شما سریعتر و توسط پست پیشتاز ارسال می‌گردد. در صورت تمایل به استفاده از مزایای خرید نقدی، سفارش خود را ثبت نمائید تا پس از تماس واحد فروشگاه با شما، هماهنگی‌های لازم صورت پذیرد.

تصاویر جلد برخی از محتویات این مجموعه:
ارسال دیدگاه


 (الزامی)  (الزامی)
ایمیل شما نزد مدیر سایت محفوظ بوده و برای عموم نمایش داده نخواهد شد.