مجموعه ششم مجلات صنایع چوب

دسته: صنایع چوبی، صنایع دستی، فروشگاه، مجموعه‌های صنایع چوبی

مجموعه ششم مجلات صنایع چوب، شامل بخش دیگری از مجلات ارزشمند و معتبر صنایع و هنرهای کار با چوب می‌باشد که همگی از مجلات معروف و شناخته‌شده این عرصه می‌باشند. در این مجموعه علاوه بر موضوعات اصلی پوشش داده شده در دیگر مجلات معتبر این حرفه، مجلاتی با موضوعات صنایع دستی و تزئینی، طراحی و ساخت مبلمان، اثاثیه و لوازم چوبی خانه، طراحی و ساخت کابینت و دکور، مهارت‌های کارگاهی و کار در خانه، خراطی، معرق کاری و منبت کاری و بسیاری موضوعات دیگر به همراه الگوها، نکات و ترفندها ارائه شده است.
این مجموعه آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 180 شماره از 10 مجله معتبر و شناخته شده صنایع و هنرهای چوب از جمله مجلات CabinetMaker+FDM، Canadian Home Workshop، Furniture Journal، Furniture World، Scrollsaw Woodworking & Crafts، The Woodworker & Woodturner، Today’s Woodworker، Woodshop News می‌باشد که با تلاش فراوان گردآوری شده و به همه هنرمندان و صنعتگران کار با چوب تقدیم خواهد شد.

عناوین مجلات موجود در این مجموعه که همگی از بهترین و معروف‌ترین مجلات منتشر شده در زمینه صنایع و هنرهای چوب می‌باشند عبارتند از:

American Woodturner
CabinetMaker+FDM
Canadian Home Workshop
Furniture Journal
Furniture World
Scrollsaw Woodworking & Crafts
The Woodworker & Woodturner
Today’s Woodworker
Woodshop News
Woodworking Furniture and Cabinet Making

محتویات این بسته به اجمال عبارتند از:

آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 180 شماره از 10 مجله معتبر و شناخته شده صنایع و هنرهای چوب
تصاویر جلد تمامی مجلات
نرم‌افزارهای Acrobat Reader، WinDJView و Stanza برای نمایش فایل‌ها
بسته‌بندی زیبا و شکیل

  • تمامی محتویات موجود در این بسته جامع به زبان اصلی و با فرمت PDF می‌باشند که برای سهولت کار کاربران نرم‌افزارهای مرتبط برای نمایش فایل‌ها نیز در این مجموعه گنجانده شده است.
  • این مجموعه با بسته‌بندی زیبا و شکیل، درب منزل شما عزیزان تقدیم خواهد شد و مبلغ آن به مامور پست تحویل داده می‌شود.
  • خرید نقدی شامل پنج درصد تخفیف بوده و سفارش شما سریعتر و توسط پست پیشتاز ارسال می‌گردد. در صورت تمایل به استفاده از مزایای خرید نقدی، سفارش خود را ثبت نمائید تا پس از تماس واحد فروشگاه با شما، هماهنگی‌های لازم صورت پذیرد.

تصاویر جلد برخی از محتویات این مجموعه:


ارسال دیدگاه


 (الزامی)  (الزامی)
ایمیل شما نزد مدیر سایت محفوظ بوده و برای عموم نمایش داده نخواهد شد.