لیست کتاب‌ها


متقاضیان کتاب می‌توانند با استفاده از لیست‌های ارائه‌شده ذیل در تمامی موضوعات هنری، فنی، مهندسی و علوم، عناوین بخشی از کتاب‌های موجود در آرشیو ما را بررسی نموده و با انتخاب از آن‌ها متناسب با نیاز خود، درخواست تهیه آن عناوین را از طریق فرم انتهای این صفحه ارسال نمایند.

هزینه تهیه کتاب‌ها وابسته به موضوع، سال انتشار و تعداد کتاب‌های درخواست‌شده متفاوت می‌باشد و پس از ثبت درخواست و تماس کارشناسان ما با شما اعلام می‌گردد.

متقاضیانی که خواستار تهیه لیست اختصاصی با کلمات کلیدی و یا در یک زیرموضوع خاص از عناوین و لیست‌های ارائه‌شده ذیل می‌باشند، می‌توانند عبارات، کلمات کلیدی و یا زیرموضوعات تخصصی مورد نظر خود را ارسال نمایند تا پس از جستجو بر روی کلیه عناوین کتاب‌های آرشیو، لیستی اختصاصی به همراه تصاویر جلد کتاب‌های موجود در موضوع موردنظرشان تهیه و تقدیم حضورشان گردد.

پس از هماهنگی، تهیه و آماده‌سازی کتاب‌ها، شما می‌توانید در اسرع وقت، فایل کتاب‌های مورد نظرتان را در ایمیل خود و یا از سرورهای سایت دانلود نمایید. همچنین امکان ارسال فایل کتاب‌ها از طریق دی‌وی‌دی، حافظه فلش و یا هارددیسک اکسترنال، فراهم می‌باشد.

این لیست‌ها در فواصل زمانی مختلف در همین صفحه بروز می‌گردند و شامل تنها بخشی از عناوین کتاب‌های موجود در آرشیو سایت می‌باشند. در صورتی که کتاب‌های مورد نظر شما در لیستی موجود نبود، می‌توانید عناوین آن‌ها را ارسال نمائید تا درخواست شما بررسی و نتیجه اعلام گردد.

لیست کتاب‌های هنر و صنایع دستی هنر و صنایع دستی

لیست کتاب‌های فنی مهندسی فنی مهندسی

علوم علوم

کامپیوتر و فناوری اطلاعات کامپیوتر و فناوری اطلاعات

زبانهای خارجی زبانهای خارجی

عمومی عمومی

  ارسال درخواست
  نام و نام خانوادگی:
  *
  شماره موبایل:
  *
  ایمیل:
  *
  عناوین کتاب‌ها:
  یا ISBN:
  شما می‌توانید فایلی حاوی تمامی عناوین مورد نظر خود را به ایمیل Books.BookToLearn@gmail.com ارسال فرمائید.
  موضوعات یا کلمات کلیدی:
  پیام شما:

  ارسال دیدگاه


   (الزامی)  (الزامی)
  ایمیل شما نزد مدیر سایت محفوظ بوده و برای عموم نمایش داده نخواهد شد.