مجلات  »  مجلات لباس و مدتعداد موارد:  58

مجموعه پنجم مجلات هنر بافتنی

دسته: صنایع دستی, فروشگاه, لباس و مد, مجلات لباس و مد, مجموعه‌های لباس و مد

مجموعه پنجم مجلات هنر بافتنی، بروزرسانی بخشی دیگر از مجلات مجموعه‌های قبلی مجلات بافتنی است که شامل شماره‌های جدید برخی عناوین معتبر و ارزشمند از مجلات هنر بافتنی می‌باشد. این مجلات با تمرکز بر بافت انواع لباس و پوشاک فصول سرد و بافته‌های دکوری و تزئینی، ارائه‌کننده جدیدترین، بهترین و متنوع‌ترین طرح‌ها و الگوهایی می‌باشند که همواره برای علاقه‌مندان هنر بافتنی بسیار سودمند واقع می‌گردند.
این مجموعه آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 130 شماره از 12 مجله معتبر و ارزشمند Creative Knitting، Filati Handknitting، Knit Now، Knit Today، Knitting، Knitting Traditions، Let’s Knit، Love of Knitting، Simply Knitting، Verena Russia، Woman’s Weekly Knitting & Crochet، Yarnwise در موضوع هنر بافتنی می‌باشد که با تلاش فراوان گردآوری شده و به همه هنرمندان و علاقه‌مندان هنر بافتنی تقدیم خواهد شد.

توضیحات بیشتر…

مجموعه چهارم مجلات هنر بافتنی

دسته: صنایع دستی, فروشگاه, لباس و مد, مجلات لباس و مد, مجموعه‌های لباس و مد

مجموعه چهارم مجلات هنر بافتنی، بروزرسانی بخشی از مجلات مجموعه‌های قبلی مجلات بافتنی است که شامل شماره‌های جدید برخی عناوین معتبر و ارزشمند از مجلات هنر بافتنی می‌باشد. این مجلات با تمرکز بر بافت انواع لباس و پوشاک فصول سرد، ارائه‌کننده جدیدترین، بهترین و متنوع‌ترین طرح‌ها و الگوهایی می‌باشند که همواره برای علاقه‌مندان هنر بافتنی بسیار سودمند واقع می‌گردند.
این مجموعه آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 145 شماره از 6 مجله معتبر و ارزشمند Interweave Knits، Knit’n Style، Knitscene، Knitter’s، The Knitter، Vogue Knitting در موضوع هنر بافتنی می‌باشد که با تلاش فراوان گردآوری شده و به همه هنرمندان و علاقه‌مندان هنر بافتنی تقدیم خواهد شد.

توضیحات بیشتر…