مدلسازی، برآورد و کنترل سیستم‌های شبکه‌ای پیچیده

دسته: مهندسی مدل
مدلسازی، برآورد و کنترل سیستم‌های شبکه‌ای پیچیده

پارادایم پیچیدگی روزافزونی که در هر دو حوزه علوم و مهندسی نفوذ کرده است، منجر به ظهور روش‌های داستان‌گرا مبتنی بر توسعه دیدگاه سیستمیک پدیده تحت مطالعه؛ توصیف ابزارهای قدرتمند مدلسازی، برآورد، و کنترل؛ و ترکیب متقابل رشته‌های متفاوت و روشِ‌های آنها، شده است.
این کتاب به سیستم‌های شبکه‌ای که یکی از امیدبخش‌ترین پارادایم‌های پیچیدگی می‌باشند، اختصاص یافته است.
درواقع، این کتاب نشان‌دهنده این است که شبکه‌های پیچیده و پویا، ابزارهای قدرتمندی به‌منظور مدلسازی، برآورد و کنترل پدیده‌های جالب بسیاری همانند هماهنگی عامل، هماهنگ‌سازی،. این کتاب نشان‌دهنده این است که شبکه‌های پیچیده و پویا، ابزارهای قدرتمندی به‌منظور مدلسازی، برآورد و کنترل پدیده‌های جالب بسیاری همانند هماهنگی عامل، هماهنگ‌سازی، رویدادهای اجتماعی و اقتصادی، شبکه‌های زیرساخت‌های بحرانی، تخصیص منابع، پردازش اطلاعات، و یا کنترل شبکه‌های ارتباطی، می‌باشند.
افزون‌براین، در این کتاب چگونگی ترویج سیستم‌های بزرگ، ارزان و یکپارچه همراه با امکانات محاسباتی سنجش و قابلیت‌های سیار با استفاده از پیشرفت‌های تکنولوژیک اخیر در برقراری ارتباط بی‌سیم و کاهش هزینه و اندازه دستگاه‌های الکترونیکی نشان داده شده است.
سال انتشار: 2009  |  241 صفحه  |  حجم فایل: 10 مگابایت  |  زبان: انگلیسی

Modelling, Estimation and Control of Networked Complex Systems
نویسنده
Alessandro Chiuso, Alessandro Rizzo, Luigi Fortuna, Mattia Frasca, Luca Schenato, Sandro Zampieri
ناشر
Springer
ISBN10:
3642031986
ISBN13:
9783642260179

 

قیمت: 16000 تومان

خرید کتاب توسط کلیه کارت های شتاب امکان پذیر است و بلافاصله پس از خرید، لینک دانلود فایل کتاب در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

برچسب‌ها:  

عناوین مرتبط:


Networked systems have excellent modelling capabilities for complexity. This volume presents practical networked system applications, including agent coordination, synchronization, resource allocation and control over communication networks.


ارسال دیدگاه