دلبستگی بزرگسالان

دسته: آموزشی، روانشناسی
دلبستگی بزرگسالان

کتاب «دلبستگی بزرگسالان» یک منبع قابل درک و آسان دررابطه با دلبستگی است که به بسیاری از مفاهیم کلیدی و موضوعات مورد مطالعه درزمینه نظریه دلبستگی می‌پردازد.
فصل‌های این کتاب با سوالات رایجی شکل گرفته‌اند که معمولا مورد سوال تازه‌واردان این رشته می‌باشند و محتوای هر فصل بر پاسخ به این سوالات فراگیر تمرکز دارد.
مباحث مربوط به توسعه دلبستگی که برگرفته از سطوح مختلف تحلیل می‌باشد در این کتاب پوشش داده شده‌‌اند و شامل انواع، اشخاص و سطوح دلبستگی، مدل‌های دلبستگی، عملکرد و طبقات دلبستگی. ، ثبات و تغییر دلبستگی درطول زمان و شرایط مختلف، مفاهیم رابطه، مفهوم و اندازه‌گیری دلبستگی، ارتباط میان دلبستگی و آسیب‌شناسی روانی، تعامل میان سیستم رفتاری دلبستگی و دیگر سیستم‌های رفتاری، اثرات دلبستگی و بسیاری موارد دیگر می‌باشد.
سال انتشار: 2016  |  346 صفحه  |  حجم فایل: 6 مگابایت  |  زبان: انگلیسی

Adult Attachment: A Concise Introduction to Theory and Research
نویسنده
Omri Gillath,Gery C. Karantzas, R. Chris Fraley
ناشر
Academic Press
ISBN10:
0124200206
ISBN13:
9780124200203

 

قیمت: 16000 تومان

خرید کتاب توسط کلیه کارت های شتاب امکان پذیر است و بلافاصله پس از خرید، لینک دانلود فایل کتاب در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

برچسب‌ها:  

عناوین مرتبط:


Your recently viewed items and featured recommendations › View or edit your browsing history After viewing product detail pages, look here to find an easy way to navigate back to pages you are interested in.


ارسال دیدگاه


 (الزامی)  (الزامی)
ایمیل شما نزد مدیر سایت محفوظ بوده و برای عموم نمایش داده نخواهد شد.