مجموعه اول کتاب‌های مهندسی پزشکی؛ بیوالکتریک

دسته: پزشکی، فروشگاه، مجموعه‌های پزشکی، مهندسی پزشکی

بیوالکتریک یکی از شاخه‌های وسیع مهندسی پزشکی است که به استفاده از اصول الکتریکی، الکترونیکی، مغناطیسی و الکترومغناطیسی در حوزه پزشکی می‌پردازد.
این دانش بر پایه مباحث و اصول مهندسی برق و الکترونیک و ضمن استفاده از تکنولوژی‌های محاسباتی و پردازشی کامپیوتر و فناوری اطلاعات و پیشرفت‌های چشمگیر امروزی آنها، به طراحی، ساخت و نگهداری فناوری‌ها و تجهیزات مفید و پرکاربرد در علم پزشکی می‌پردازد.
این مجموعه آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 330 کتاب در زمینه مهندسی پزشکی بیوالکتریک و در موضوعات اصول و مبانی مهندسی پزشکی، بیوالکترونیک، مهندسی تجهیزات پزشکی، تصویربرداری پزشکی، پردازش سیگنال پزشکی، پردازش تصویر پزشکی، سیگنال‌ها و سیستم‌ها، فناوری اطلاعات در پزشکی، الکتروکاردیوگرافی، پرونده الکترونیکی سلامت، مهندسی عصبی، بیولوژی محاسباتی، بیوانفورماتیک، بیوتکنولوژی، سنسورهای پزشکی، شبیه‌سازی و مدل‌سازی در بیولوژی، پزشکی و مهندسی پزشکی، هوش محاسباتی در مهندسی پزشکی، ژنومیک، سیستم‌ها و فناوری‌های پزشکی از راه دور، انفورماتیک سلامت و پزشکی، پزشکی هسته‌ای، طراحی تجهیزات پزشکی، آمار پزشکی، نانوپزشکی، مقالات، هندبوک‌ها، فرهنگ لغات و بسیاری از موارد مرتبط دیگر می‌باشد که با تلاش فراوان گردآوری شده و به همه مهندسان و متخصصان مهندسی پزشکی تقدیم خواهد شد.

محتویات این بسته به اجمال عبارتند از:

آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 330 کتاب در زمینه مهندسی پزشکی بیوالکتریک
تصاویر جلد تمامی کتابها
نرم‌افزارهای لازم برای نمایش فایل‌ها
بسته‌بندی زیبا و شکیل

برای دریافت لیست کامل کتاب‌ها می‌توانید از لینک دانلود لیست کتابها استفاده نمایید و نیز تصاویر جلد برخی از این کتاب‌های بی‌نظیر را در ذیل لینک خرید پستی مشاهده کنید.

  • تمامی محتویات موجود در این بسته جامع به زبان اصلی و با فرمت PDF می‌باشند که برای سهولت کار کاربران نرم‌افزارهای مرتبط برای نمایش فایل‌ها نیز در این مجموعه گنجانده شده است.
  • این مجموعه با بسته‌بندی زیبا و شکیل، درب منزل شما عزیزان تقدیم خواهد شد و مبلغ آن به مامور پست تحویل داده می‌شود.
  • خرید نقدی شامل پنج درصد تخفیف بوده و سفارش شما سریعتر و توسط پست پیشتاز ارسال می‌گردد. در صورت تمایل به استفاده از مزایای خرید نقدی، سفارش خود را ثبت نمائید تا پس از تماس واحد فروشگاه با شما، هماهنگی‌های لازم صورت پذیرد.

برای آشنایی هرچه بیشتر با این مجموعه و اطلاع از محتوای بسته خریداری شده شما قادر خواهید بود لیست کتاب‌ها را از لینک‌‌ زیر دانلود نموده و محتوای این بسته را پیش از اقدام به خرید با نیازمندی‌های خود بسنجید.
دانلود لیست کتاب‌هادانلود لیست کتاب‌ها

تصاویر جلد برخی از محتویات این مجموعه:ارسال دیدگاه


 (الزامی)  (الزامی)
ایمیل شما نزد مدیر سایت محفوظ بوده و برای عموم نمایش داده نخواهد شد.