مجموعه دوم کتاب‌های مهندسی پزشکی؛ بیومکانیک

دسته: پزشکی، فروشگاه، مجموعه‌های پزشکی، مهندسی پزشکی

مهندسی بیومکانیک شاخه‌ای از علوم مهندسی می‌باشد که به استفاده از دانش مکانیک کلاسیک در زمینه علوم پزشکی و زیستی می‌پردازد. علم بیومکانیک با درک مکانیزم سیستم‌های زنده و بررسی جنبه‌های مکانیکی اجزاء آنها، بکارگیری روش‌های مصنوعی برای آنها را بررسی می‌نماید.
امروزه فناوری‌های بیومکانیکی با پیشرفت‌های وسیع و چشمگیر خود و به‌واسطه طراحی و ساخت ایمپلنت‌ها، اورتزها، و پروتزهای مناسب و سازگار با بدن موجودات زنده و بسیاری از اجزاء‌ و اندام‌های مصنوعی دیگر، کاربرد و جایگاه بسیار مهمی را در عرصه پزشکی دارا می‌باشند.
این مجموعه آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 150 کتاب در زمینه مهندسی پزشکی بیومکانیک و در موضوعات اصول و مبانی مهندسی پزشکی، اصول و مبانی بیومکانیک، تحلیل حرکت اندامهای بدن، بیومکانیک محاسباتی، کنترل سیستم‌های بیولوژیکی، توان‌بخشی، مدل‌سازی و شبیه‌سازی سیستم‌های پزشکی و بیولوژیک، بیومکاترونیک، بیوتکنولوژی، آمار پزشکی، تجهیزات و تکنولوژی‌های پزشکی، نانوتکنولوژی در پزشکی، مقالات، هندبوک‌ها و بسیاری از موارد مرتبط دیگر می‌باشد که با تلاش فراوان گردآوری شده و به همه مهندسان و متخصصان مهندسی پزشکی تقدیم خواهد شد.

محتویات این بسته به اجمال عبارتند از:

آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 150 کتاب در زمینه مهندسی پزشکی بیومکانیک
تصاویر جلد تمامی کتابها
نرم‌افزارهای لازم برای نمایش فایل‌ها
بسته‌بندی زیبا و شکیل

برای دریافت لیست کامل کتاب‌ها می‌توانید از لینک دانلود لیست کتابها استفاده نمایید و نیز تصاویر جلد برخی از این کتاب‌های بی‌نظیر را در ذیل لینک خرید پستی مشاهده کنید.

  • تمامی محتویات موجود در این بسته جامع به زبان اصلی و با فرمت PDF می‌باشند که برای سهولت کار کاربران نرم‌افزارهای مرتبط برای نمایش فایل‌ها نیز در این مجموعه گنجانده شده است.
  • این مجموعه با بسته‌بندی زیبا و شکیل، درب منزل شما عزیزان تقدیم خواهد شد و مبلغ آن به مامور پست تحویل داده می‌شود.
  • خرید نقدی شامل پنج درصد تخفیف بوده و سفارش شما سریعتر و توسط پست پیشتاز ارسال می‌گردد. در صورت تمایل به استفاده از مزایای خرید نقدی، سفارش خود را ثبت نمائید تا پس از تماس واحد فروشگاه با شما، هماهنگی‌های لازم صورت پذیرد.

برای آشنایی هرچه بیشتر با این مجموعه و اطلاع از محتوای بسته خریداری شده شما قادر خواهید بود لیست کتاب‌ها را از لینک‌‌ زیر دانلود نموده و محتوای این بسته را پیش از اقدام به خرید با نیازمندی‌های خود بسنجید.
دانلود لیست کتاب‌هادانلود لیست کتاب‌ها

تصاویر جلد برخی از محتویات این مجموعه:دیدگاه ها ۳ دیدگاه برای این مطلب ارسال شده است.
  1. سلام این کتابا زبان اصلی یا ترجمه؟؟؟

    1. با سلام
      همانطور که در توضیحات هم قید شده است، تمامی کتاب‌ها به زبان اصلی می‌باشند.

  2. سلام .میخواستم بدونم ترجمه این کتاب ها به راحتی بیدا میشن ؟

ارسال دیدگاه


 (الزامی)  (الزامی)
ایمیل شما نزد مدیر سایت محفوظ بوده و برای عموم نمایش داده نخواهد شد.