مجموعه چهارم کتاب‌های اقتصاد؛ اقتصاد پول و بانکداری

دسته: اقتصاد، سرمایه گذاری، فروشگاه، مجموعه‌های اقتصاد و سرمایه گذاری

اقتصاد پول و بانکداری از مهمترین بخش‌های علم اقتصاد می‌باشد که به مطالعه و بررسی نظام‌های مالی و بانکی داخلی و خارجی می‌پردازد. این بخش از علم اقتصاد با توجه به پولی‌شدن اقتصادها و اهمیت و نقش سیاست‌های پولی، ارزی و بانکداری در کشورها، مورد توجه زیادی قرار دارد.
در بین موضوعات علم اقتصاد، سیاست‌های پولی به دلیل اثراتی که بر حجم پول و تقاضای کل و در نتیجه در اقتصاد دارند از یک‌طرف و از سوی دیگر بازارها و واسطه‌های مالی به جهت نقشی که در هدایت نقدینگی و خلق اعتبار در جامعه دارند، دارای اهمیت بسیاری می‌باشند.
این مجموعه آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 300 کتاب در زمینه اقتصاد پول و بانکداری و در موضوعات اصول و مبانی اقتصاد پول و بانکداری، پول و ارز، اعتبارات، اقتصاد مالی، حسابداری مالی، نرخ ارز، اقتصادسنجی مالی، مالیات، بحران‌های اقتصادی، سیاست‌های پولی و مالی، ثبات مالی، اقتصاد سیاسی، شاخص‌های اقتصادی، تحلیل اقتصادی، بازارهای مالی، سازمان‌های مالی و پولی بین‌المللی، مدیریت مالی، هندبوک‌ها، فرهنگ لغات و بسیاری از موارد مرتبط دیگر می‌باشد که با تلاش فراوان گردآوری شده و به همه کارشناسان و متخصصان علوم اقتصادی تقدیم خواهد شد.

محتویات این بسته به اجمال عبارتند از:

آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 300 کتاب ارزشمند در زمینه اقتصاد پول و بانکداری
تصاویر جلد تمامی کتاب‌ها
نرم‌افزارهای لازم برای نمایش فایل‌ها
بسته‌بندی زیبا و شکیل

برای دریافت لیست کامل کتاب‌ها می‌توانید از لینک دانلود لیست کتابها استفاده نمایید و نیز تصاویر جلد برخی از این کتاب‌های بی‌نظیر را در ذیل لینک خرید پستی مشاهده کنید.

  • تمامی محتویات موجود در این بسته جامع به زبان اصلی و با فرمت PDF می‌باشند که برای سهولت کار کاربران نرم‌افزارهای مرتبط برای نمایش فایل‌ها نیز در این مجموعه گنجانده شده است.
  • این مجموعه با بسته‌بندی زیبا و شکیل، درب منزل شما عزیزان تقدیم خواهد شد و مبلغ آن به مامور پست تحویل داده می‌شود.
  • خرید نقدی شامل پنج درصد تخفیف بوده و سفارش شما سریعتر و توسط پست پیشتاز ارسال می‌گردد. در صورت تمایل به استفاده از مزایای خرید نقدی، سفارش خود را ثبت نمائید تا پس از تماس واحد فروشگاه با شما، هماهنگی‌های لازم صورت پذیرد.

برای آشنایی هرچه بیشتر با این مجموعه و اطلاع از محتوای بسته خریداری شده شما قادر خواهید بود لیست کتاب‌ها را از لینک‌‌ زیر دانلود نموده و محتوای این بسته را پیش از اقدام به خرید با نیازمندی‌های خود بسنجید.
دانلود لیست کتاب‌هادانلود لیست کتاب‌ها

تصاویر جلد برخی از محتویات این مجموعه:
ارسال دیدگاه


 (الزامی)  (الزامی)
ایمیل شما نزد مدیر سایت محفوظ بوده و برای عموم نمایش داده نخواهد شد.