مجموعه پنجم کتابهای مهندسی برق؛ مهندسی کنترل

دسته: تئوری کنترل، فروشگاه، مجموعه‌های مهندسی برق و مخابرات، مهندسی برق

مهندسی کنترل، شاخه‌ای از مهندسی برق می‌باشد که به مدل‌سازی ریاضی سیستم‌ها و بررسی دینامیک آن‌ها، و در نهایت، طراحی کنترل‌کننده‌ها برای سیستم‌های مورد نظر می‌پردازد. به بیان دیگر این دانش کنترل رفتار سیستم‌های مختلف با توجه به ورودی‌های داده‌شده را بر عهده دارد و در آن، مسئله کنترل خودکار تغییر رفتار سیستم، برای نزدیک‌کردن پاسخهای آن به مقادیر مطلوب، همواره مورد نظر می‌باشد.
هدف از طراحی کنترل‌کننده واداشتن سیستم تحت کنترل به داشتن رفتاری مطابق با رفتار مطلوب می‌باشد. رفتار مطلوب می‌تواند معیارهای مختلفی از قبیل سرعت، دقت، مصرف سوخت، زمان و موارد دیگر باشد.
مباحث مهندسی کنترل با مهندسی برق، الکترونیک و مهندسی کامپیوتر ارتباط نزدیکی دارد چون غالبا می‌توان مدارات الکترونیکی را با تکنیک‌های تئوری کنترل تفسیر کرده و اغلب آن تکنیک‌ها نیز با کامپیوتر پیاده‌سازی می‌شوند. امروزه دانش کنترل در صنعت و سایر رشته‌های مهندسی نظیر مهندسی مکانیک، مهندسی هوافضا، مهندسی سازه، مهندسی شیمی و سایر مهندسی‌ها کاربردهای فراوانی دارد.
این مجموعه آرشیو بی‌نظیری شامل 370 کتاب در زمینه مهندسی کنترل و در موضوعات اصول و مبانی کنترل، برق و الکترونیک کنترل، تئوری کنترل، مهندسی کنترل، مهندسی ابزار دقیق و کنترل، سیستم‌های تولید اتوماتیک، اتوماسیون صنعتی، کنترل صنعتی، کنترل بازخورد، کنترل تطبیقی، شبکه‌های عصبی، کنترل خطی، کنترل غیرخطی، کنترل فرآیند، کنترل مقاوم، کنترل دیجیتال، کنترل فازی، منطق فازی، تکنیک‌ها و روش‌های طراحی کنترل، سیستم‌های دیجیتال، اندازه‌گیری الکتریکی و الکترونیکی، طراحی اتوماسیون، ساختارهای محاسباتی، تکنیک‌های محاسباتی برق و الکترونیک، کنترل روشنایی، سنسورها و میکروسنسورها، ربوتیک و مکاترونیک، میکروپروسسورهای توکار، میکروالکترونیک و میکروکامپیوتر، کنترل حرکت، کنترل سیستم‌های پویا، طراحی سیستم‌های کنترل وسایل نقلیه، میکروسیستم‌های برنامه‌های کاربردی خودرو، کنترل ماشین‌ها و موتورهای الکتریکی، سیستم‌های برق و الکترونیک خودرو، رله و حفاظت، بهینه‌سازی، هندبوک‌ها، مقالات و بسیاری از موارد مرتبط دیگر می‌باشد که با تلاش فراوان گردآوری شده و به همه مهندسین، دانشجویان و متخصصان برق و الکترونیک تقدیم خواهد شد.

محتویات این بسته به اجمال عبارتند از:

آرشیو بی نظیری شامل 370 کتاب در زمینه مهندسی کنترل
تصاویر جلد تمامی کتابها
نرم‌افزارهای Acrobat Reader، WinDJView و Stanza برای نمایش فایل‌ها
بسته‌بندی زیبا و شکیل

برای دریافت لیست کامل کتاب‌ها می‌توانید از لینک دانلود لیست کتابها استفاده نمایید و نیز تصاویر جلد برخی از این کتاب‌های بی‌نظیر را در ذیل لینک خرید پستی مشاهده کنید.

  • تمامی محتویات موجود در این بسته جامع به زبان اصلی و با فرمت PDF می‌باشند که برای سهولت کار کاربران نرم‌افزارهای مرتبط برای نمایش فایل‌ها نیز در این مجموعه گنجانده شده است.
  • این مجموعه با بسته‌بندی زیبا و شکیل، درب منزل شما عزیزان تقدیم خواهد شد و مبلغ آن به مامور پست تحویل داده می‌شود.
  • خرید نقدی شامل پنج درصد تخفیف بوده و سفارش شما سریعتر و توسط پست پیشتاز ارسال می‌گردد. در صورت تمایل به استفاده از مزایای خرید نقدی، سفارش خود را ثبت نمائید تا پس از تماس واحد فروشگاه با شما، هماهنگی‌های لازم صورت پذیرد.

برای آشنایی هرچه بیشتر با این مجموعه و اطلاع از محتوای بسته خریداری شده شما قادر خواهید بود لیست کتاب‌ها را از لینک‌‌ زیر دانلود نموده و محتوای این بسته را پیش از اقدام به خرید با نیازمندی‌های خود بسنجید.
دانلود لیست کتاب‌هادانلود لیست کتاب‌ها

تصاویر جلد برخی از محتویات این مجموعه:دیدگاه ها ۱ دیدگاه برای این مطلب ارسال شده است.
  1. باسلام وآرزوی موفقیت برای شمااولین سایتی است که علاوه برارائه محصولات فرهنگی اینترنتی ارتباط از طریق تلفن نیز با مشتریان خود درارتباط است به امید تداوم هرچه بیشتر این ارتباط ها ازبرخورد صمیمانه دست اندرکاران این سایت فرهنگی کمال تشکر را دارم

ارسال دیدگاه


 (الزامی)  (الزامی)
ایمیل شما نزد مدیر سایت محفوظ بوده و برای عموم نمایش داده نخواهد شد.