مجموعه آموزشی زبان انگلیسی Top Notch

دسته: انگلیسی، زبانهای خارجی، فروشگاه، مجموعه‌های زبان‌های خارجی

یکی از بهترین مجموعه‌های آموزش زبان انگلیسی از سطوح مبتدی تا سطوح پیشرفته، دوره 6 ترمی مکالمه زبان انگلیسی Top Notch می‌باشد. این مجموعه همراه با سری کامل فیلم‌های آموزشی، سری کامل کتاب‌ها و فایل‌های صوتی در یک بسته استثنایی برای علاقمندان به یادگیری زبان انگلیسی ارائه شده است.
مجموعه کامل آموزش زبان انگلیسی Top Notch مبتنی بر تصاویر و فیلم‌های کوتاه کمدی بوده و برای هرگز در شما احساس خستگی و بی‌میلی نسبت به ادامه آموزش زبان انگلیسی را ایجاد نخواهد کرد. بی‌شک می‌توان گفت استفاده از فیلم‌ها و تصاویر یکی از بهترین روش‌های آموزش زبان است که در این مجموعه آموزشی فوق‌العاده مورد توجه واقع شده است.

معرفی محصول:

آموزش زبان انگلیسی امروزه یکی از ضروری‌ترین نیازهای هر فرد در جامعه بوده و افراد مختلف با سلایق گوناگون در رابطه با استفاده از کتاب‌های آموزشی، کلاس‌های مختلف، فیلم‌های آموزشی، یا فایل‌های صوتی تصمیم‌گیری می‌کنند. اگر شما نیز در دوراهی استفاده از یک روش مفید و اثربخش هستید ما مجموعه آموزش زبان انگلیسی Top Notch را به شما پیشنهاد می‌نماییم.
در این بسته شگفت‌انگیز کتاب‌های پرطرفدار آموزشی Top Notch به همراه فایل‌های تمرینی و فایل‌های صوتی و همچنین سری کامل فیلم‌های آموزشی Top Notch گنجانده شده است. در این مجموعه آموزشی با استفاده از تصاویر و فیلم‌های کمدی لحظاتی پرنشاط برای یادگیری بلندمدت شما ایجاد شده است. علاوه‌براین یکی دیگر از مشخصات بسیار مفید این بسته آموزش لغات پرکاربرد و کمک به یادگیری واژگان برای زبان‌آموزان می‌باشد.
این مجموعه یک دوره 6 ترمی مکالمه زبان انگلیسی بوده و برای بزرگسالان در دو سطح مبتدی و پیشرفته در نظر گرفته شده است. با استفاده از این بسته شما قادر خواهید بود به راحتی و با تسلط بسیار بالایی به مکالمه زبان انگلیسی پرداخته و هیچگونه نگرانی نسبت به گنجینه لغات و همچنین لهجه انگلیسی خود نخواهید داشت.

فیلم‌های موجود در این بسته مرتبط با دروس کتاب‌ها بوده و موقعیت‌های متفاوتی را به نمایش گذاشته‌اند که زبان‌آموز را با شیوه برقراری ارتباط در زندگی روزمره و شرایط گوناگون آشنا ساخته و شیوه صحیح استفاده از عبارات و لهجه واقعی انگلیسی‌زبانان را نشان داده است. این فیلم‌ها با مضامین کمدی و خنده‌آور آموزش زبان را برای شما تبدیل به فعالیتی مفرح نموده‌اند.
کلیه فیلم‌های این مجموعه دارای زیرنویس انگلیسی هستند که پس از مشاهده فیلم در صورت متوجه نشدن برخی از عبارات و کلمات قادر خواهید بود از زیرنویس‌ها استفاده نموده و به صورت کامل با تمامی عبارات آشنا شوید.
محتویات این بسته به اجمال عبارتند از:

دوره Top Notch Fundamentals A
دوره Top Notch Fundamentals B
دوره Top Notch A1
دوره Top Notch B1
دوره Top Notch A2
دوره Top Notch B2

ادامه لیست

دوره Top Notch A3
دوره Top Notch B3
دوره SUMMIT A1
دوره SUMMIT B1
دوره SUMMIT A2
دوره SUMMIT B2
6 دی وی دی فیلم آموزشی
بسته‌بندی شکیل و زیبا

شرح ویژگی‌های مختلف مجموعه:

1- درس‌های دو صفحه‌ای مختصر و مفید هر دو صفحه درسی برای ارائه در یک جلسه آموزشی طراحی شده‌است. هر درس با تبیین شفاف اهداف ارتباطی آغاز و با تمرین‌های کنترل شده و آزاد مکالمه خاتمه می‌یابد. هر درس کلمات جدید، گرامر و اصطلاحات کاربردی و اجتماعی زبان را در قالب محتوای چهار گانه مهارتی ارائه می‌کند و فضای آموزشی را متنوع و شاداب نگه می‌دارد. تایید روزانه جریان پیشرفت زبان‌آموز جوان یا بزرگسال احتیاج دارد که جریان پیشرفت خود را مشاهده و تایید کند. در پایان هر جلسه آموزشی Top Notch با تمرین‌های کنترل شده و آزاد زبان‌آموز توانایی خود را در استفاده از کلمات جدید، گرامر و زبان اجتماعی اثبات می‌کند. این موضوع انگیزه زبان‌آموز برای ادامه آموزش زبان انگلیسی تقویت می‌کند و موجب ارتقای اعتماد به نفس او در مکالمه دقیق، روان و صحیح می‌شود.
2- زبان واقعی یکی از مهم‌ترین اجزای ایجاد فهم و بیان درست این است که زبان‌آموز با مراقبت تمام و به‌صورت موثر و قابل فهم در معرض انگلیسی طبیعی و معتبر قرار گیرد. تمامی مدل‌های مکالمه‌ای Top Notch دارای این خصیصه هستند که از محاوره واقعی مورد استفاده مردم اقتباس شده‌اند. کتاب منحصر به‌فرد “textbook English” فقط برای تبیین گرامر بوسیله مثال‌های متنوع نوشته‌شده‌است.
3- محتوای کاربردی علاوه بر مجموعه واژگان، گرامر و مکالمات موضوعی کلاسیک، Top Notch شامل تمرین سیستماتیک زبان کاربردی نیز می‌شود. به عنوان مثال: چگونه به کسی راهنمایی کنیم که بهتر است تاکسی بگیرد یا سوار اتوبوس شود یا اینکه چگونه سر میز درخواست غذا کند، چگونه از لباس یک نفر تعریف کنیم، چگونه به دوستمان در مورد آخر هفته صحبت کنیم. اینها مواردی از زبان کاربردی است که زبان آموز امروزی آن را می‌خواهد و به ‌آن احتیاج دارد.
4- مکالمات مدل قابل حفظ کردن آموزش موثر زبان باید زبان را طوری ارائه کند که قابل حفظ کردن باشد. بازه کاملی از احتیاجات ارتباط اجتماعی و کاربردی بوسیله مدل‌های مکالمه تمرینی برطرف شده است. این مکالمات تمرینی اول مطابق راهنما و سپس در یک قالب آزادتر و شخصی‌تر در هر کلاس بصورت فشرده تمرین و مدیریت می‌شود.
5- برنامه واژگان با اثرگذاری بالا به‌منظور اطمینان از فراگیری ماندگار لغات ضروری برای برقراری ارتباط، سیستم Top Notch شامل معرفی دقیق، تمرین و مرور گسترده و سیستماتیک لغات، ترکیبات و اصطلاحات مناسب برای هر سطح یادگیری زبان است. دامنه وسیع تصاویر، عکس‌ها، تعاریف، مثال‌ها و عبارات مفهومی، تردید زبان‌آموز را در رابطه با معنای یک لغت برطرف ساخته و یک مرجع دائمی درون کتاب برای آمادگی امتحان وی فراهم می‌کند. مزیت افزوده این سیستم آن است که مدرسان نیاز به جستجو و پیدا کردن عکس‌ها و تصاویر برای ارایه سر کلاس درس نداشته و مجبور به ترجمه مکرر لغات به زبان مادری زبان‌آموزان نیستند.
6- گرامر پشتیبان زبان‌آموز گرامر در این سیستم با رویکردی دقیق، واضح و شناختی با استفاده از فرم‌ها، معانی و کاربرد بیان شده‌است. بدین‌منظور نمودارهایی همراه با مثال‌ها و الگوها ارایه شده‌اند. این مثال‌ها و الگوها با بکارگیری متونی در سطح فهم زبان‌‌آموز تسهیل گشته‌اند. این روش کار حدسی را بی‌معنی و کار معلمان را در مرحله آمادگی برای درس آسانتر می‌سازد. بعلاوه نمودارهای قابل درکی را برای آمادگی آزمون بعنوان مرجع دائمی در اختیار زبان‌آموزان قرار می‌دهد. بمنظور اطمینان از تکرار کافی، تمامی مراحل آموزش گرامر همراه با تمرین‌های مربوطه است.
7- انگلیسی بعنوان یک زبان بین‌المللی Top Notch زبان‌آموزان را برای تعامل زبانی و فرهنگی با انگلیسی‌زبان‌ها و غیرانگلیسی زبان‌هایی که به زبان انگلیسی صحبت می‌کنند، آماده می‌کند. انگلیسی بیشتر بعنوان یک زبان بین‌المللی تلقی می‌‌شود تا زبان خاص یک کشور یا منطقه. بعلاوه، Top Notch به زبان‌آموزان کمک می‌کند تا با آگاهی از مقررات مختلف در فرهنگ‌های گوناگون از نظر فرهنگی، فصیح و روان صحبت کنند.
8- برنامه مفصل شیوه نوشتار (Writing) کتاب دانش‌آموز Top Notch سیستم شامل یک برنامه برای فن نوشتار است که شامل تمرینات مشکل و مدل‌های واضح از مهارت‌های نوشتاری لفظی و فنی می‌شود. از جمله این مهارت‌ها می‌توان به عبارات پشتیبان (Supporting sentences)، مقایسه و تضاد (Comparison & contrast) و نشانه‌گذاری (Punctuation) اشاره کرد. هر درس شامل تمرین فرآیند نوشتن از پیش‌نویس تا بازبینی می‌شود.
9- برنامه مباحثه منحصر بفرد همه زبان‌آموزان تمایل دارند در مباحثات و گفتگوهای واقعی شرکت کنند. Top Notch با بکارگیری متد قدم به قدم و منحصر‌بفرد Discussion Builder پا را فراتر از تمرینات رایج مکالمه می‌نهد. بدین ترتیب زبان‌آموزان برای مباحثات موفق آماده خواهند شد. این آمادگی منجر به افزایش دقت، فصاحت، پیچیدگی بیشتر اصطلاحات مورد استفاده، بکارگیری لغات بیشتر و به‌روز بودن مکالمات می‌شود. بمنظور اطمینان از فراگیری نحوه برقراری ارتباط موفق، دیسک منابع معلمان، تمرینات اختیاری بیشتری را در زمینه استراتژی‌های مباحثه فراهم می‌کند.

مولفه‌های بسته Top Notch:

1- کتاب دانش آموز (Student’s book) کتاب دانش آموز شامل دو قسمت مخصوص تقویت کننده گرامر و تلفظ در انتهای کتاب و یک CD صوتی کار در خانه ( Take-Home) برای تمرین تلفظ در خانه یا بیرون از خانه می‌باشد.
2- ویرایش مخصوص معلمان و برنامه‌ریز درسی ویرایش مخصوص معلمان و برنامه‌ریز درسی، برنامه درسی کاملی را برای هر جلسه کلاس در اختیار معلمان قرار می‌دهد. برای هر یک از فعالیت‌ها یک زمان تدریس مشخص پیشنهاد شده تا کار حدسی از برنامه خارج شود. میان هر نسخه از کتابچه مخصوص معلمان و برنامه‌ریز درسی یک CD رایگان منابع معلمان قرار دارد. بخش‌های اختیاری و قابل چاپ زیر بمنظور شخصی‌سازی شیوه تدریس در این CD در نظر گرفته شده‌اند:

استراتژی‌های بهبود لغت
استراتژی‌های مباحثه
استراتژی‌های گوش دادن
استراتژی های خواندن
خودآزمون گرامر
انگیزاننده‌های مکالمه

ادامه لیست

تمرینات اضافی مهارت نوشتن
تمرینات تلفظ
محاسبه‌کننده سرعت خواندن
تمرینات اضافی درک مطلب
سازمان‌دهنده‌های گرافیکی

3- برنامه صوتی کلاسی کامل برنامه صوتی کلاسی شامل قسمت های درک شنیداری، تمرینات ریتم و آهنگ کلام و ترینات تلفظ هدفمند است که روی تلفظ دقیق و قابل درک تمرکز می‌کند. از آنجا که Top Notch یک سیستم آموزشی برای ارتباطات بین‌المللی است، متکلمان بومی و غیر بومی متنوع در این تمرینات بکار گرفته شده‌اند تا دانش‌آموزان را برای دنیای بیرون از کلاس آماده کنند.
4- فیلم‌های آموزشی فیلم‌های موجود در این مجموعه دارای زیرنویس انگلیسی بوده و با مضامین کمدی و سرگرم‌کننده سعی در آموزش کامل کلمات و عبارات پرکاربرد و لهجه صحیح دارند. با استفاده از این فیلم‌های آموزشی با شیوه برقراری ارتباط به زبان انگلیسی در موقعیت‌های مختلف آشنا خواهید شد.

 • تمامی محتویات موجود در این بسته جامع به زبان اصلی و با فرمت PDF می‌باشند که برای سهولت کار کاربران نرم‌افزارهای مرتبط برای نمایش فایل‌ها نیز در این مجموعه گنجانده شده است.
 • این مجموعه با بسته‌بندی زیبا و شکیل، درب منزل شما عزیزان تقدیم خواهد شد و مبلغ آن به مامور پست تحویل داده می‌شود.
 • خرید نقدی شامل پنج درصد تخفیف بوده و سفارش شما سریعتر و توسط پست پیشتاز ارسال می‌گردد. در صورت تمایل به استفاده از مزایای خرید نقدی، سفارش خود را ثبت نمائید تا پس از تماس واحد فروشگاه با شما، هماهنگی‌های لازم صورت پذیرد.دیدگاه ها ۴ دیدگاه برای این مطلب ارسال شده است.
 1. با سلام من در حال حاظر کلاس زبان میرم البته B1 میرم برای تهیه این اموزش ربان چه گونه باید نقدی خرید کنم من در تهران ساکن هستم با تشکر

 2. سلام خسته نباشید
  من میخواستم مجموعه تاپ ناچ رو خریداری کنم اما میخواستم قبلش بدونم توی این مجموعه کتابها فقط به صورت pdf هستن یا به صورت کتاب هم هست؟

  1. سلام
   کتاب‌ها به صورت فایل الکترونیکی در این مجموعه قرار دارند.

 3. سلام من هم قصد خرید رو دارم ولی سوالم این بود که این cd ها غیر از cd های هست که همراه کتاب به فروش می رسه یا همون cd هاست

ارسال دیدگاه


 (الزامی)  (الزامی)
ایمیل شما نزد مدیر سایت محفوظ بوده و برای عموم نمایش داده نخواهد شد.