مجموعه دهم کتاب‌های سرمایه‌گذاری و امور مالی؛ کارآفرینی، استارتاپ، کسب‌وکارهای کوچک

دسته: اقتصاد، سرمایه گذاری، فروشگاه، مجموعه‌های اقتصاد و سرمایه گذاری

کارآفرینی فرآیندی است که طی آن با استفاده از خلاقیت، ایده‌ها و افکار جدید، کسب‌وکارهای جدیدی ایجاد شده تا محصول و خدمات جدیدی عرضه شود. کارآفرینی یکی از عوامل مهم تحول و دگرگونی اساسی در اقتصاد است زیرا به‌واسطه آن فرصت‌های اقتصادی جدید شناسایی شده و با ایجاد کسب‌وکارها و شرکت‌های جدید و نوآور، از آن فرصت‌ها بهره‌برداری می‌شود.
امروزه کارآفرینی از طریق روش‌های گوناگون از جمله ارائه کالای جدید، ارائه روش جدید در تولید، گشایش بازار جدید، دست‌یافتن به منابع جدید و یا تاسیس هرگونه تشکیلات جدید، با ایجاد فعالیت‌های اقتصادی و کسب‌وکارهای جدید و یا توسعه فعالیت‌های موجود، نقش مهمی در توسعه مشاغل و بهبود اقتصاد جوامع ایفا می‌کند.
این مجموعه آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 300 کتاب در زمینه کارآفرینی، استارتاپ و کسب‌وکارهای کوچک و در موضوعات کارآفرینی، استارتاپ، کسب‌وکارهای کوچک، کاریابی، کارآفرینان بزرگ، خلاقیت در تجارت و کسب‌وکار، طرح تجاری، وام کسب‌وکار، ایده‌های کسب‌وکار، کسب‌وکارهای خانگی، مذاکرات تجاری، اقتصاد خرد، هندبوک‌ها، دانشنامه‌ها و بسیاری از موارد مرتبط دیگر می‌باشد که با تلاش فراوان گردآوری شده و به همه کارشناسان و متخصصان کارآفرینی و کسب‌وکار تقدیم خواهد شد.

محتویات این بسته به اجمال عبارتند از:

آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 300 کتاب ارزشمند در زمینه کارآفرینی، استارتاپ و کسب‌وکارهای کوچک
تصاویر جلد تمامی کتاب‌ها
نرم‌افزارهای لازم برای نمایش فایل‌ها
بسته‌بندی زیبا و شکیل

برای دریافت لیست کامل کتاب‌ها می‌توانید از لینک دانلود لیست کتابها استفاده نمایید و نیز تصاویر جلد برخی از این کتاب‌های بی‌نظیر را در ذیل لینک خرید پستی مشاهده کنید.

  • تمامی محتویات موجود در این بسته جامع به زبان اصلی و با فرمت PDF می‌باشند که برای سهولت کار کاربران نرم‌افزارهای مرتبط برای نمایش فایل‌ها نیز در این مجموعه گنجانده شده است.
  • این مجموعه با بسته‌بندی زیبا و شکیل، درب منزل شما عزیزان تقدیم خواهد شد و مبلغ آن به مامور پست تحویل داده می‌شود.
  • خرید نقدی شامل پنج درصد تخفیف بوده و سفارش شما سریعتر و توسط پست پیشتاز ارسال می‌گردد. در صورت تمایل به استفاده از مزایای خرید نقدی، سفارش خود را ثبت نمائید تا پس از تماس واحد فروشگاه با شما، هماهنگی‌های لازم صورت پذیرد.

برای آشنایی هرچه بیشتر با این مجموعه و اطلاع از محتوای بسته خریداری شده شما قادر خواهید بود لیست کتاب‌ها را از لینک‌‌ زیر دانلود نموده و محتوای این بسته را پیش از اقدام به خرید با نیازمندی‌های خود بسنجید.
دانلود لیست کتاب‌هادانلود لیست کتاب‌ها

تصاویر جلد برخی از محتویات این مجموعه:
ارسال دیدگاه


 (الزامی)  (الزامی)
ایمیل شما نزد مدیر سایت محفوظ بوده و برای عموم نمایش داده نخواهد شد.