مجموعه دوازدهم کتاب‌های سرمایه‌گذاری و امور مالی؛ موفقیت و ثروت

دسته: اقتصاد، سرمایه گذاری، فروشگاه، مجموعه‌های اقتصاد و سرمایه گذاری

موفقیت مالی و کسب ثروت همواره به عنوان بالاترین هدف در فرآیندهای اقتصادی و مالی شناخته می‌شود و همه افراد، سازمان‌ها و واحدهای اقتصادی در تلاشند تا با برنامه‌ریزی و تلاش کافی به این هدف بزرگ دست یابند. در نتیجه موفقیت‌های مالی، افراد می‌توانند به رفاه اجتماعی بیشتر، استقلال مالی، انتخاب‌های بیشتر در زندگی اجتماعی و در نتیجه به کیفیت بالاتری از زندگی دست یابند.
کسب موفقیت همواره با تعاریف و در نتیجه انتظارات مختلفی از سوی افراد همراه است و هرکس متناسب با شرایط خود برای بدست‌آوردن آن می‌کوشد، ضمن اینکه داشتن هدف و برنامه و تلاش برای رسیدن به آن اهداف نیز بسیار لازم و ضروری بوده و کسب دانش و استفاده از فنون، مهارت‌ها و نیز بررسی تجارب افراد موفق دیگر بسیار سودمند است.
این مجموعه آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 320 کتاب در زمینه موفقیت و ثروت و در موضوعات، اصول و مبانی کسب موفقیت و ثروت، موفقیت در فروش، کارآفرینان ثروتمند، استراتژی‌های برد و موفقیت تجاری، ثروتمندان موفق، کسب‌وکارهای موفق، اسرار موفقیت و کسب ثروت، سرمایه‌گذاری موفق، موفقیت در بازارهای سهام، موفقیت در تجارت و بازرگانی، موفقیت در کسب‌وکارهای کوچک، خلاقیت در کسب‌وکار، راه‌های کسب موفقیت و ثروت، هندبوک‌ها، دانشنامه‌ها و بسیاری از موارد مرتبط دیگر می‌باشد که با تلاش فراوان گردآوری شده و به همه کارشناسان و متخصصان امور مالی تقدیم خواهد شد.

محتویات این بسته به اجمال عبارتند از:

آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 320 کتاب ارزشمند در زمینه موفقیت و ثروت
تصاویر جلد تمامی کتاب‌ها
نرم‌افزارهای لازم برای نمایش فایل‌ها
بسته‌بندی زیبا و شکیل

برای دریافت لیست کامل کتاب‌ها می‌توانید از لینک دانلود لیست کتابها استفاده نمایید و نیز تصاویر جلد برخی از این کتاب‌های بی‌نظیر را در ذیل لینک خرید پستی مشاهده کنید.

  • تمامی محتویات موجود در این بسته جامع به زبان اصلی و با فرمت PDF می‌باشند که برای سهولت کار کاربران نرم‌افزارهای مرتبط برای نمایش فایل‌ها نیز در این مجموعه گنجانده شده است.
  • این مجموعه با بسته‌بندی زیبا و شکیل، درب منزل شما عزیزان تقدیم خواهد شد و مبلغ آن به مامور پست تحویل داده می‌شود.
  • خرید نقدی شامل پنج درصد تخفیف بوده و سفارش شما سریعتر و توسط پست پیشتاز ارسال می‌گردد. در صورت تمایل به استفاده از مزایای خرید نقدی، سفارش خود را ثبت نمائید تا پس از تماس واحد فروشگاه با شما، هماهنگی‌های لازم صورت پذیرد.

برای آشنایی هرچه بیشتر با این مجموعه و اطلاع از محتوای بسته خریداری شده شما قادر خواهید بود لیست کتاب‌ها را از لینک‌‌ زیر دانلود نموده و محتوای این بسته را پیش از اقدام به خرید با نیازمندی‌های خود بسنجید.
دانلود لیست کتاب‌هادانلود لیست کتاب‌ها

تصاویر جلد برخی از محتویات این مجموعه:
ارسال دیدگاه


 (الزامی)  (الزامی)
ایمیل شما نزد مدیر سایت محفوظ بوده و برای عموم نمایش داده نخواهد شد.