مجموعه دوم کتاب‌های سرمایه‌گذاری و امور مالی؛ ریاضیات و آمار مالی

دسته: اقتصاد، سرمایه گذاری، فروشگاه، مجموعه‌های اقتصاد و سرمایه گذاری

ریاضیات مالی شاخه‌ای از ریاضیات کاربردی است که با به‌کارگیری زمینه‌های مختلفی از علوم ریاضیات، آمار و اقتصاد به مرور و حل مسائل بازارهای مالی می‌پردازد. به عبارت دیگر ریاضیات و آمار مالی با استفاده از روش‌ها و مدل‌های ریاضی به تجزیه و تحلیل مسائل و تحولات بازارهای مالی می‌پردازد تا سازوکار حاکم بر بازارهای مالی را کارآمدتر نماید.
امروزه ریاضیات مالی با استفاده از علومی نظیر ریاضیات، آمار، اقتصاد، مدیریت، علوم رایانه، و فیزیک به‌سرعت در حال رشد و توسعه می‌باشد و برای پژوهشگران، تحلیلگران مالی و اقتصادی، حسابرسان، مدیران ریسک در سازمان‌های پولی و مالی و نیز تجزیه و تحلیل اوراق بهادار، از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.
این مجموعه آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 240 کتاب در زمینه ریاضیات و آمار مالی و در موضوعات، اصول و مبانی ریاضیات و آمار مالی، محاسبات مالی، مهندسی مالی، آمار و احتمالات مالی، روش‌های بهینه‌سازی، سری‌های زمانی در امور مالی، تحلیل اقتصادسنجی، آمار کسب و کار، نمودارهای شمعی، روش‌های عددی در امور مالی، روش‌ها و تکنیک‌های ریاضی در امور مالی، اقتصادسنجی، نمودارهای مالی، تحلیل تکنیکال، تحلیل فیبوناچی، هوش تجاری، تحلیل مالی، مدل‌های مالی، ریاضیات برای مدیریت سرمایه‌گذاری، ریاضیات و آمار برای مدیریت و اقتصاد، نرم‌افزارهای ریاضیات مالی، هندبوک‌ها، دانشنامه‌ها و بسیاری از موارد مرتبط دیگر می‌باشد که با تلاش فراوان گردآوری شده و به همه کارشناسان و متخصصان امور مالی تقدیم خواهد شد

محتویات این بسته به اجمال عبارتند از:

آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 240 کتاب ارزشمند در زمینه ریاضیات و آمار مالی
تصاویر جلد تمامی کتاب‌ها
نرم‌افزارهای لازم برای نمایش فایل‌ها
بسته‌بندی زیبا و شکیل

برای دریافت لیست کامل کتاب‌ها می‌توانید از لینک دانلود لیست کتابها استفاده نمایید و نیز تصاویر جلد برخی از این کتاب‌های بی‌نظیر را در ذیل لینک خرید پستی مشاهده کنید.

  • تمامی محتویات موجود در این بسته جامع به زبان اصلی و با فرمت PDF می‌باشند که برای سهولت کار کاربران نرم‌افزارهای مرتبط برای نمایش فایل‌ها نیز در این مجموعه گنجانده شده است.
  • این مجموعه با بسته‌بندی زیبا و شکیل، درب منزل شما عزیزان تقدیم خواهد شد و مبلغ آن به مامور پست تحویل داده می‌شود.
  • خرید نقدی شامل پنج درصد تخفیف بوده و سفارش شما سریعتر و توسط پست پیشتاز ارسال می‌گردد. در صورت تمایل به استفاده از مزایای خرید نقدی، سفارش خود را ثبت نمائید تا پس از تماس واحد فروشگاه با شما، هماهنگی‌های لازم صورت پذیرد.

برای آشنایی هرچه بیشتر با این مجموعه و اطلاع از محتوای بسته خریداری شده شما قادر خواهید بود لیست کتاب‌ها را از لینک‌‌ زیر دانلود نموده و محتوای این بسته را پیش از اقدام به خرید با نیازمندی‌های خود بسنجید.
دانلود لیست کتاب‌هادانلود لیست کتاب‌ها

تصاویر جلد برخی از محتویات این مجموعه:
ارسال دیدگاه


 (الزامی)  (الزامی)
ایمیل شما نزد مدیر سایت محفوظ بوده و برای عموم نمایش داده نخواهد شد.