فرانکشتاین؛ نسخه مجموعه آلمانی وبستر

دسته: آلمانی، آموزشی
فرانکشتاین؛ نسخه مجموعه آلمانی وبستر

این نسخه به زبان انگلیسی نوشته شده است. با این حال، اصطلاحنامه‌ی آلمانی در پایین هر صفحه برای کلمات انگلیسی برجسته‌ی دشوارتر در متن وجود دارد.
«فرانکشتاین» معروف‌ترین اثر بانوی نویسنده‌ی انگلیسی «مری شلـی» آن‌هم در سن 19 سالگی است. ایده‌ی اولیه نوشتن این کتاب را «لرد بایرون» شاعر رمانتیک انگلیسی و از دوستان خانواده‌ی شری‌ها پیشنهاد کرد.
فرانکشتاین اولین بار در سال ۱۸۱۸ منتشر شد. فرانکشتاین دانشمند جوان و جاه طلبی است که با استفاده از کنار هم قرار دادن تکه‌های بدن مردگان و اعمال نیروی الکتریکی جانوری زنده به شکل یک انسان و با ابعادی اندکی بزرگ‌تر از یک انسان معمولی می سازد. موجودی با صورتی مخوف و ترسناک که بر همه جای بدنش رد بخیه‌های ناشی از دوختن به چشم می‌خورد.
این موجود تا بدان حد وحشتناک است که همگان، حتی خالقش از دست شرارت‌های او فرار می‌کنند.
هیولایی که که خالقش نیز نمی‌تواند ان را کنترل کند و خود مقهور آن می‌شود.
فرانکشتاین شهرت خود را بیش از هر چیز مدیون اقتباس‌های سینمایی خود است. اولین اقتباس سینمایی آن در سال ۱۹۳۱ با نقش آفرینی «بوریس کارلوف» و کارگردانی جیمز ویل ساخته شد.
از روی این اثر بیش از ۳۰ اقتباس سینمایی یا تلویزیونی ساخته شده است که آخرین آن‌ها در سال ۱۹۹۴ با نقش آفرینی بازیگر معروف سینمای هالیوود، «رابرت دنیرو» در نقش هیولای فرانکشتاین و «کنت برانا» در نقش فرانکشتاین بوده است. کارگردانی این اثر با خود کنت برانا بود.
سال انتشار: 2006  |  256 صفحه  |  حجم فایل: 2 مگابایت  |  زبان: انگلیسی

Frankenstein (Webster’s German Thesaurus Edition)
نویسنده
Mary Shelley
ناشر
ICON Group International, Inc.
ISBN10:
0497258145
ISBN13:
9780497258146

 

قیمت: 16000 تومان

خرید کتاب توسط کلیه کارت های شتاب امکان پذیر است و بلافاصله پس از خرید، لینک دانلود فایل کتاب در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

برچسب‌ها:  

عناوین مرتبط:


This edition is written in English. However, there is a running German thesaurus at the bottom of each page for the more difficult English words highlighted in the text. There are many editions of Frankenstein. This edition would be useful if you would li


دیدگاه ها ۱ دیدگاه برای این مطلب ارسال شده است.
  1. میشود برایم نسخهی فارسی را میل کنید

ارسال دیدگاه