هندبوک شایستگی و انگیزش؛ چاپ دوم؛ نظریه و کاربرد

دسته: روانشناسی
هندبوک شایستگی و انگیزش؛ چاپ دوم؛ نظریه و کاربرد

این هندبوک که در حال حاضر بیش از 90 درصد آن به طور کامل با مطالب جدید، تجدیدنظر شده است، مفهوم شایستگی را به عنوان چارچوب منظمی برای زمینه محرک موفقیت، معرفی می‌کند. این کتاب با تمرکز بیشتر بر ارتباط نظریه با کاربرد، دربردارنده دیدگاه‌های مختلفی است مبنی بر اینکه افراد چرا و چگونه انگیزه پیدا می‌کنند تا به سمت تلاش برای شایستگی در مدرسه، کار، ورزش و سایر موقعیت‌ها بروند. عمده صاحب‌نظران، یافته‌هایی مطابق با آخرین روشهای علمی در زمینه فرآیندهای روانشناسی، اجتماعی-فرهنگی وبیولوژیکی ارائه می‌کنند که محرک انگیزشی در طول پیشرفت، تحلیل نقش هوش، یادگیری منظم خودجوش، احساسات، خلاقیت، جنسیت و کلیشه‌های نژادی، ادراک خویشتن، شیوه‌های فرزندپروری، رفتار معلمان، محیط کاری و بسیاری از عوامل دیگر را شکل می‌دهند. مباحث جدید این نسخه از کتاب شامل موارد زیر می‌باشد:
بیشتر فصل‌های جدید، بیش از یک دهه تحولات نظری و روانشناختی را منعکس می‌کنند.
هر بخش از این جلد با ثابت‌کردن پیشرفت‌ها در تحقیقات بر تمرکز مفهومی تاکید کرده است.
مباحث اضافه‌شده، شامل فراگیری خودجوش از کودکی، نظریه خودمختاری، ارزیابی‌کردن ترس‌ها و چالش‌ها، انگیزه‌های عملکردی، احساس موفقیت، فرسودگی شغلی، تعاملات ژن-محیط، مدل‌های شایستگی مبتنی بر کلاس و تاثیر عضوشدن در گروه‌های اجتماعی می‌باشد.
سال انتشار: 2017  |  تعداد صفحات: 722  |  حجم فایل: 32.97 مگابایت  |  زبان: انگلیسی

Handbook of Competence and Motivation, Second Edition: Theory and Application
نویسنده:
Andrew J. Elliot PhD
ناشر:
The Guilford Press
ISBN10:
1462529607
ISBN13:
9781462529605

 

قیمت: 4000 تومان

خرید کتاب توسط کلیه کارت های شتاب امکان پذیر است و بلافاصله پس از خرید، لینک دانلود فایل کتاب در اختیار شما قرار خواهد گرفت.


ارسال دیدگاه


 (الزامی)  (الزامی)
ایمیل شما نزد مدیر سایت محفوظ بوده و برای عموم نمایش داده نخواهد شد.