مجموعه اول هنر معماری؛ طراحی داخلی 1

دسته: فروشگاه، مجموعه‌های دکوراسیون، مهندسی معماری

طراحی داخلی کاربردی‌ترین هنری است که تاکنون بشر به خود شناخته، چرا که وظیفه طراح داخلی، بر خلاف نقاش، خلق یک اثر هنری نیست که صرفا از منظر زیبایی‌شناسی قابل نقد باشد، همچنین بر خلاف صنعت‌کار و یا حتی مخترع، ساخت محصولی که فقط عملکرد و کارایی آن مدنظر باشد نیز نبوده، بلکه دشوارتر و ظریف‌تر از آنهاست. باید در عین حال که نقش هر دو را ایفا می‌کند، هیچکدام از آنها هم نباشد. شاید این تعبیر به مضمون مورد بحث نزدیک‌تر باشد که “طراحی داخلی” با استفاده از عناصر و مولفه‌های مختلف معماری، کارآمدترین فضای ممکن را به زیباترین و دلپذیرترین شکل ممکن، می‌آفریند.
امروزه تامین آسایش و شرایط زندگی در درون یک بنا هم‌پای بخش بیرونی آن بنا مهم و حساس است. به طوری که خصوصیات درونی یک بنا باعث جذب انسان و احساس تعلق او به یک فضا می‌شود. طراح معمار داخلی وظیفه طراحی و ساخت این مهم را به عهده دارد.
گروه بر بالهای کتاب در ارائه دیگری از مجموعه‌های هنری و کاربردی آرشیو بی‌نظیری از کتاب‌ها و به‌ویژه مجلات ارزشمند این عرصه هنر و معماری، که همگی از معتبرترین منابع این رشته می‌باشند را گردآوری کرده است و به همه علاقه‌مندان و هنرمندان این عرصه تقدیم می‌نماید.

معرفی محصول:

طراحی داخلی (Interior Design) که به عنوان یک حرفه، یک هنر و یک صنعت در دنیا شناخته شده، بهینه‌سازی فضاهای داخلی ساختمان‌ها به منظور انجام فعالیت‌های روزمره یعنی زندگی و کار است. بخش اعظم عمر انسان‌ها در فضاهای داخلی بناها سپری می‌شود. این فضاها محیطی را ایجاد می‌کنند که پاسخگوی نیازهای اساسی انسان‌ها نظیر نیاز به سر پناه بوده و بسیاری از فعالیت‌های دیگر نیز در آن صورت می‌گیرد. همچنین آنچه به یک بنا روح می‌بخشد، فضای داخلی آن است. بنابراین می‌توان گفت کیفیت فضای داخلی از یک طرف تأثیر مستقیمی بر نحوه انجام فعالیت‌های انسان در آن دارد و از طرف دیگر نگرش، احوال و شخصیت او را تحت تأثیر قرار می‌دهد. بر این اساس، هدف طراحی داخلی، بهبود عملکرد فیزیکی و روانی فضا برای راحت‌سازی زندگی در آن است. فضای معماری بدون طراحی داخلی یا اصلاً قابل استفاده نیست و یا در صورت قابل استفاده بودن، کارآیی لازم و بهینه را نخواهد داشت. در لغت نامه‌ی وبستر، طراحی داخلی چنین تعریف شده است: “هنر یا عمل برنامه‌ریزی و نظارت بر طراحی و اجرای معماری داخلی و مبلمان”.
این مجموعه شامل آرشیو بی‌نظیری از بیش از 250 کتاب و مجله بسیار ارزشمند از بهترین و ارزشمندترین منابع طراحی داخلی در دنیا می‌باشد که در حوزه‌های کلاسیک و مدرن و با پوشش موضوعاتی مانند طراحی داخلی انواع خانه و فضاهای درونی مثل آشپزخانه، اتاق خواب، نشیمن، پذیرایی، حمام و سرویس بهداشتی؛ باغ، ویلا، استخر، آلاچیق، فضای سبز و محوطه‌سازی؛ دفتر کار و دفتر اداری؛ فروشگاه و واحدهای تجاری؛ نمایشگاه و غرفه آرایی؛ هتل و رستوران؛ پارک و اماکن تفریحی و بسیاری موضوعات دیگر می‌باشد. همچنین شامل بررسی تئوریک اصول طراحی داخلی و مباحثی مثل نورپردازی و روشنایی و مدیریت رنگ و نیز بررسی مواد، مصالح و تجهیزات مورد استفاده در این زمینه می‌باشد.
محتویات این بسته به اجمال عبارتند از:

بیش از 250 کتاب و مجله بسیار ارزشمند از بهترین منابع طراحی داخلی در سراسر دنیا
تصاویر جلد تمامی کتاب‌ها و مجلات
نرم‌افزارهای Acrobat Reader، WinDJView و mobireader برای نمایش فایل‌ها
بسته بندی زیبا و شکیل

مجموعه مجلات:

برخی از عناوین مجلات موجود در این مجموعه که همگی از بهترین و معروفترین مجلات و منابع این عرصه هنری می‌باشند عبارتند از:

Interior Design Review
25 Beautiful Kitchens
Canadian Interiors
Commercial Interior Design
Contract
DDN Design Diffusion News
Dwell
eben
FX
idfx
Interior Design
Interiores
Interiors Monthly
LUXE

  • تمامی محتویات موجود در این بسته جامع به زبان اصلی و با فرمت PDF می‌باشند که برای سهولت کار کاربران نرم‌افزارهای مرتبط برای نمایش فایل‌ها نیز در این مجموعه گنجانده شده است.
  • این مجموعه با بسته‌بندی زیبا و شکیل، درب منزل شما عزیزان تقدیم خواهد شد و مبلغ آن به مامور پست تحویل داده می‌شود.
  • خرید نقدی شامل پنج درصد تخفیف بوده و سفارش شما سریعتر و توسط پست پیشتاز ارسال می‌گردد. در صورت تمایل به استفاده از مزایای خرید نقدی، سفارش خود را ثبت نمائید تا پس از تماس واحد فروشگاه با شما، هماهنگی‌های لازم صورت پذیرد.

تصاویر جلد برخی از محتویات این مجموعه:دیدگاه ها ۱ دیدگاه برای این مطلب ارسال شده است.
  1. وبسایت بسیار مفید و ارزشمندی دارید. موفق باشید.

ارسال دیدگاه