بهترین روش‌های Lumion3D

دسته: طراحی و توسعه بازی, مهندسی معماری
بهترین روش‌های Lumion3D

Lumion یک تکنولوژی 3D است که به شما امکان ایجاد تصاویر شگفت‌انگیز بدون نیاز به رندر کردن در ساعت‌های طولانی را می‌دهد. همچنین بهترین شیوه‌های ساخت تصاویر معماری را نیز دارا می‌باشد. این کتاب مهم‌ترین ویژگی‌های Lumion و تکنیک‌هایی که می‌تواند در هر محیطی برای تولیدات واقعی گنجانده شود را تحت پوشش قرار می‌دهد. هر فصل یک مرحله متفاوت از گردش کار را شرح می‌دهد. دو فصل شامل مطالبی است که پایه‌ای خوب برای شما فراهم می‌کند، به‌خصوص هنگامی که محتوا را در Lumion ایجاد می‌کنید. فصل ویژه‌ای نیز متعلق به ایجاد انیمیشن‌های کارآمد، تصاویر بی‌حرکت و فیلم‌ها می‌باشد. در پایان این راهنمای کاربردی، کاربران با تکنیک‌های حرفه‌ای و موثر برای افزایش بهره‌وری در ایجاد امور تصویری عالی و با کیفیت در Lumion آشنا خواهند شد.
این کتاب برای کاربران حرفه‌ای Lumion که مایل به اعمال این تکنیک‌ها بر روی پروژه‌های خود هستند طراحی شده است. خوانندگان باید با دانش مدل‌سازی آشنا باشند و حداقل یک دانش پایه‌ای از برنامه ویرایش گرافیکی مانند فتوشاپ یا Gimp داشته باشند.
سال انتشار: 2015  |  تعداد صفحات: 166  |  حجم فایل: 6.40 مگابایت  |  زبان: انگلیسی

Lumion3D Best Practices
نویسنده:
Ciro Cardoso
ناشر:
Packt Publishing
ISBN10:
1783550856
ISBN13:
9781783550852

 

قیمت: 4000 تومان

خرید کتاب توسط کلیه کارت های شتاب امکان پذیر است و بلافاصله پس از خرید، لینک دانلود فایل کتاب در اختیار شما قرار خواهد گرفت.


ارسال دیدگاه


 (الزامی)  (الزامی)
ایمیل شما نزد مدیر سایت محفوظ بوده و برای عموم نمایش داده نخواهد شد.