مجموعه دوازدهم کتاب‌های مدیریت؛ مدیریت کیفیت

دسته: فروشگاه، مجموعه‌های مدیریت، مدیریت

مدیریت کیفیت بخشی از علم مدیریت است که به منظور حفظ کیفیت و اطمینان از تطابق محصولات و خدمات با نظر طراحان و مشتریان، بر فرآیند ساخت و تولید آنها نظارت می‌کند. مدیریت کیفیت طیف بسیار وسیعی از فعالیت‌ها، از مرحله دریافت و سفارش مواد اولیه تا خدمات پس از فروش، مثل قابلیت و سهولت دسترسی و حمل‌ونقل، مصرف انرژی، کیفیت آموزش و بکارگیری محصول، تعمیر و نگهداری، خدمات پس از فروش و بسیاری از موارد دیگر را شامل می‌شود.
امروزه مدیریت کیفیت و مباحث نوین آن پس از فرآیندی سیستماتیک، در تضمین و کنترل کیفیت محصولات و خدمات سازمان‌ها نقش اساسی را دارا بوده و اصول آن با تمرکز بر همه بخش‌های سازمان از جمله مدیریت سازمان، کارکنان، فرآیندها، تامین‌کنندگان و مشتریان، در تصمیم‌گیری‌ها و بهبود مستمر خدمات و فعالیت‌ها بسیار موثر است.
این مجموعه آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 200 کتاب در زمینه مدیریت کیفیت و در موضوعات اصول و مبانی مدیریت کیفیت، استانداردهای ایزو، شش‌سیگما، بهبود کیفیت، بهبود عملکرد، مدیریت زمان، بهینه‌سازی، ارزیابی، مدیریت سیستم‌های اطلاعاتی، مدیریت و تفکر ناب، هندبوک‌ها، دانشنامه‌ها و بسیاری از موارد مرتبط دیگر می‌باشد که با تلاش فراوان گردآوری شده و به همه مدیران و کارشناسان مدیریت کیفیت تقدیم خواهد شد.

محتویات این بسته به اجمال عبارتند از:

آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 200 کتاب ارزشمند در زمینه مدیریت کیفیت
تصاویر جلد تمامی کتاب‌ها
نرم‌افزارهای لازم برای نمایش فایل‌ها
بسته‌بندی زیبا و شکیل

برای دریافت لیست کامل کتاب‌ها می‌توانید از لینک دانلود لیست کتابها استفاده نمایید و نیز تصاویر جلد برخی از این کتاب‌های بی‌نظیر را در ذیل لینک خرید پستی مشاهده کنید.

  • تمامی محتویات موجود در این بسته جامع به زبان اصلی و با فرمت PDF می‌باشند که برای سهولت کار کاربران نرم‌افزارهای مرتبط برای نمایش فایل‌ها نیز در این مجموعه گنجانده شده است.
  • این مجموعه با بسته‌بندی زیبا و شکیل، درب منزل شما عزیزان تقدیم خواهد شد و مبلغ آن به مامور پست تحویل داده می‌شود.
  • خرید نقدی شامل پنج درصد تخفیف بوده و سفارش شما سریعتر و توسط پست پیشتاز ارسال می‌گردد. در صورت تمایل به استفاده از مزایای خرید نقدی، سفارش خود را ثبت نمائید تا پس از تماس واحد فروشگاه با شما، هماهنگی‌های لازم صورت پذیرد.

برای آشنایی هرچه بیشتر با این مجموعه و اطلاع از محتوای بسته خریداری شده شما قادر خواهید بود لیست کتاب‌ها را از لینک‌‌ زیر دانلود نموده و محتوای این بسته را پیش از اقدام به خرید با نیازمندی‌های خود بسنجید.
دانلود لیست کتاب‌هادانلود لیست کتاب‌ها

تصاویر جلد برخی از محتویات این مجموعه:
ارسال دیدگاه


 (الزامی)  (الزامی)
ایمیل شما نزد مدیر سایت محفوظ بوده و برای عموم نمایش داده نخواهد شد.