مجموعه دوم کتاب‌های مدیریت؛ مدیریت صنعتی

دسته: فروشگاه، مجموعه‌های مدیریت، مدیریت

مدیریت صنعتی شاخه‌ای از علم مدیریت است که مدیریت صنایع، واحدها و سازمان‌های صنعتی را از بعد مالی، رفتاری و فنی مورد بررسی قرار می‌دهد. در مدیریت صنعتی برای افزایش بهره‌وری صنعتی، ضمن تمرکز بر مدیریت نیروی انسانی و تقویت انگیزه و مهارت آن‌ها در سازمان‌های صنعتی، بسیاری از مباحث نظری علم مدیریت به‌کار گرفته می‌شوند.
امروزه مدیریت صنعتی با تجزیه و تحلیل مسائل مختلف و بررسی همه عوامل تاثیرگذار بر کیفیت فرآیندها، محصولات و خدمات صنعتی، نقش بسیار مهمی را در اداره کارآمد واحدهای صنعتی ایفا کرده و به‌واسطه به‌کارگیری روش‌های علمی، محاسبات ریاضی و آماری، نرم‌افزارها و ابزارهای خاص، به بررسی اصولی و صحیح بسیاری از مسائل صنعتی می‌پردازد.
این مجموعه آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 380 کتاب در زمینه مدیریت صنعتی و در موضوعات اصول و مبانی مدیریت صنعتی، مدیریت تولید، مدیریت زنجیره تامین، تحقیق در عملیات، بهره‌وری و بهینه‌سازی، برنامه‌ریزی تولید، مزیت رقابتی، مدیریت تکنولوژی، مدیریت ساخت‌وساز، مدیریت عملیات، مدیریت تجهیزات، مدیریت لجستیک، مدیریت توریسم و گردشگری، مدیریت منابع، شش‌سیگما، مدیریت مهندسی، مهارت‌های مذاکره، شبیه‌سازی، هندبوک‌ها، دانشنامه‌ها و بسیاری از موارد مرتبط دیگر می‌باشد که با تلاش فراوان گردآوری شده و به همه مدیران و کارشناسان مدیریت صنعتی تقدیم خواهد شد.

محتویات این بسته به اجمال عبارتند از:

آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 380 کتاب ارزشمند در زمینه مدیریت صنعتی
تصاویر جلد تمامی کتاب‌ها
نرم‌افزارهای لازم برای نمایش فایل‌ها
بسته‌بندی زیبا و شکیل

برای دریافت لیست کامل کتاب‌ها می‌توانید از لینک دانلود لیست کتابها استفاده نمایید و نیز تصاویر جلد برخی از این کتاب‌های بی‌نظیر را در ذیل لینک خرید پستی مشاهده کنید.

  • تمامی محتویات موجود در این بسته جامع به زبان اصلی و با فرمت PDF می‌باشند که برای سهولت کار کاربران نرم‌افزارهای مرتبط برای نمایش فایل‌ها نیز در این مجموعه گنجانده شده است.
  • این مجموعه با بسته‌بندی زیبا و شکیل، درب منزل شما عزیزان تقدیم خواهد شد و مبلغ آن به مامور پست تحویل داده می‌شود.
  • خرید نقدی شامل پنج درصد تخفیف بوده و سفارش شما سریعتر و توسط پست پیشتاز ارسال می‌گردد. در صورت تمایل به استفاده از مزایای خرید نقدی، سفارش خود را ثبت نمائید تا پس از تماس واحد فروشگاه با شما، هماهنگی‌های لازم صورت پذیرد.

برای آشنایی هرچه بیشتر با این مجموعه و اطلاع از محتوای بسته خریداری شده شما قادر خواهید بود لیست کتاب‌ها را از لینک‌‌ زیر دانلود نموده و محتوای این بسته را پیش از اقدام به خرید با نیازمندی‌های خود بسنجید.
دانلود لیست کتاب‌هادانلود لیست کتاب‌ها

تصاویر جلد برخی از محتویات این مجموعه:
ارسال دیدگاه


 (الزامی)  (الزامی)
ایمیل شما نزد مدیر سایت محفوظ بوده و برای عموم نمایش داده نخواهد شد.