مجموعه چهارم کتاب‌های مدیریت؛ مدیریت مالی و سرمایه‌گذاری

دسته: فروشگاه، مجموعه‌های مدیریت، مدیریت

مدیریت مالی یکی از شاخه‌های علم مدیریت است که به مدیریت کارا و اثربخش وجوه و منابع مالی برای رسیدن به اهداف سازمان‌ها می‌پردازد. مدیریت مالی با استفاده از روش‌ها و ابزارهای کاربردی و نظریه‌های دانش مدیریت به تجزیه و تحلیل مسائل مالی و مدیریت اثربخش منابع و مصارف مالی در سازمان‌ها و واحدهای کسب‌وکار می‌پردازد.
امروزه ارزیابی مدیران مالی در تصمیم‌گیری‌های مالی شرکت‌ها، موسسات و سازمان‌ها نقش مهمی را دارا می‌باشد به‌طوریکه مدیریت مالی صحیح و اصولی، بر مدیریت و توسعه سرمایه‌گذاری و افزایش سود در سازمان‌ها تاثیر مهمی دارد.
این مجموعه آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 340 کتاب در زمینه مدیریت مدیریت مالی و سرمایه‌گذاری و در موضوعات اصول و مبانی مدیریت مالی و سرمایه‌گذاری، مدیریت پول، مدیریت بانکداری، مدیریت ریسک اعتباری، حسابداری مدیریتی، تحقیقات بازار، رهبری بازار، بودجه‌بندی، مدیریت هزینه، مدیریت بدهی‌ها، استراتژی‌های مالی و سرمایه‌گذاری، تصمیم‌گیری‌های مالی، مدیریت ریسک مالی، حسابرسی، آزمون CPA، آزمون CIMA، هندبوک‌ها، دانشنامه‌ها و بسیاری از موارد مرتبط دیگر می‌باشد که با تلاش فراوان گردآوری شده و به همه مدیران و کارشناسان مدیریت مالی و سرمایه‌گذاری تقدیم خواهد شد.

محتویات این بسته به اجمال عبارتند از:

آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 340 کتاب ارزشمند در زمینه مدیریت مالی و سرمایه‌گذاری
تصاویر جلد تمامی کتاب‌ها
نرم‌افزارهای لازم برای نمایش فایل‌ها
بسته‌بندی زیبا و شکیل

برای دریافت لیست کامل کتاب‌ها می‌توانید از لینک دانلود لیست کتابها استفاده نمایید و نیز تصاویر جلد برخی از این کتاب‌های بی‌نظیر را در ذیل لینک خرید پستی مشاهده کنید.

  • تمامی محتویات موجود در این بسته جامع به زبان اصلی و با فرمت PDF می‌باشند که برای سهولت کار کاربران نرم‌افزارهای مرتبط برای نمایش فایل‌ها نیز در این مجموعه گنجانده شده است.
  • این مجموعه با بسته‌بندی زیبا و شکیل، درب منزل شما عزیزان تقدیم خواهد شد و مبلغ آن به مامور پست تحویل داده می‌شود.
  • خرید نقدی شامل پنج درصد تخفیف بوده و سفارش شما سریعتر و توسط پست پیشتاز ارسال می‌گردد. در صورت تمایل به استفاده از مزایای خرید نقدی، سفارش خود را ثبت نمائید تا پس از تماس واحد فروشگاه با شما، هماهنگی‌های لازم صورت پذیرد.

برای آشنایی هرچه بیشتر با این مجموعه و اطلاع از محتوای بسته خریداری شده شما قادر خواهید بود لیست کتاب‌ها را از لینک‌‌ زیر دانلود نموده و محتوای این بسته را پیش از اقدام به خرید با نیازمندی‌های خود بسنجید.
دانلود لیست کتاب‌هادانلود لیست کتاب‌ها

تصاویر جلد برخی از محتویات این مجموعه:
ارسال دیدگاه


 (الزامی)  (الزامی)
ایمیل شما نزد مدیر سایت محفوظ بوده و برای عموم نمایش داده نخواهد شد.