مجموعه پنجم کتاب‌های مدیریت؛ مدیریت اجرایی، MBA

دسته: فروشگاه، مجموعه‌های مدیریت، مدیریت

مدیریت اجرایی یکی از بخش‌های مهم و کاربردی مدیریت است که به پرورش مدیرانی کارآمد می‌پردازد تا بتوانند بصورت مستمر و با ارائه روش‌هایی مدرن و روبه‌رشد، بهره‌وری سازمان‌ها و واحدهای کسب‌وکارها را ارتقاء دهند.
امروزه مدیریت اجرایی با رویکردی کیفی و با استفاده از ابزارهای مالی، اقتصادی، سیستم‌های اطلاعات مدیریت و توسعه نوآوری، سازمان‌های اقتصادی، اجتماعی، تولیدی و خدماتی را در رسیدن به اهدافشان یاری می‌کند.
این مجموعه آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 200 کتاب در زمینه مدیریت اجرایی و MBA و در موضوعات اصول و مبانی مدیریت اجرایی، MBA، مدیریت عملکرد، مدیریت عملیات، مدیریت لجستیک، اندازه‌گیری عملکرد، تحقیق در عملیات، مدیریت زنجیره تامین، فناوری اطلاعات برای مدیریت، مدیریت تکنولوژی، مدیریت ساخت‌وساز، GMAT، هندبوک‌ها، دانشنامه‌ها و بسیاری از موارد مرتبط دیگر می‌باشد که با تلاش فراوان گردآوری شده و به همه مدیران و کارشناسان مدیریت اجرایی و MBA تقدیم خواهد شد.

محتویات این بسته به اجمال عبارتند از:

آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 200 کتاب ارزشمند در زمینه مدیریت اجرایی و MBA
تصاویر جلد تمامی کتاب‌ها
نرم‌افزارهای لازم برای نمایش فایل‌ها
بسته‌بندی زیبا و شکیل

برای دریافت لیست کامل کتاب‌ها می‌توانید از لینک دانلود لیست کتابها استفاده نمایید و نیز تصاویر جلد برخی از این کتاب‌های بی‌نظیر را در ذیل لینک خرید پستی مشاهده کنید.

  • تمامی محتویات موجود در این بسته جامع به زبان اصلی و با فرمت PDF می‌باشند که برای سهولت کار کاربران نرم‌افزارهای مرتبط برای نمایش فایل‌ها نیز در این مجموعه گنجانده شده است.
  • این مجموعه با بسته‌بندی زیبا و شکیل، درب منزل شما عزیزان تقدیم خواهد شد و مبلغ آن به مامور پست تحویل داده می‌شود.
  • خرید نقدی شامل پنج درصد تخفیف بوده و سفارش شما سریعتر و توسط پست پیشتاز ارسال می‌گردد. در صورت تمایل به استفاده از مزایای خرید نقدی، سفارش خود را ثبت نمائید تا پس از تماس واحد فروشگاه با شما، هماهنگی‌های لازم صورت پذیرد.

برای آشنایی هرچه بیشتر با این مجموعه و اطلاع از محتوای بسته خریداری شده شما قادر خواهید بود لیست کتاب‌ها را از لینک‌‌ زیر دانلود نموده و محتوای این بسته را پیش از اقدام به خرید با نیازمندی‌های خود بسنجید.
دانلود لیست کتاب‌هادانلود لیست کتاب‌ها

تصاویر جلد برخی از محتویات این مجموعه:
ارسال دیدگاه


 (الزامی)  (الزامی)
ایمیل شما نزد مدیر سایت محفوظ بوده و برای عموم نمایش داده نخواهد شد.