مجموعه چهارم کتاب‌های مهندسی مکانیک؛ حرارت و انرژی، تهویه مطبوع، تاسیسات

دسته: فروشگاه، مجموعه‌های مهندسی مکانیک، مهندسی مکانیک

حرارت و انرژی بخشی مهمی از علم فیزیک و مهندسی مکانیک می‌باشند که در آن سیستم‌ها از دیدگاه حرارتی و سیالاتی طراحی و تحلیل می‌گردند. کاربرد و مسائل حرارت و انرژی در صنایع از جمله نیروگاه‌ها و پالایشگاه‌ها، مراکز قدرت کارخانجات، تولید و تبدیل انرژی، حرکت سیال و انتقال حرارت و جرم، توربوماشین‌ها و ماشین‌های گرمایی، موتورهای احتراق داخلی، تاسیسات حرارتی و برودتی و بسیاری موارد دیگر، بسیار وسیع و پر اهمیت می‌باشند.
امروزه به دلیل اهمیت بهینه‌سازی مصرف انرژی با توجه به معیارهای اقتصادی و مسائل زیست‌محیطی در مراکز صنعتی و خانگی، این بخش از مهندسی مکانیک به طراحی و اجرای صحیح و مناسب سیستم‌های انرژی، تاسیساتی و تهویه مطبوع در ساختمان‌ها می‌پردازد.
این مجموعه آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 240 کتاب در زمینه مهندسی مکانیک حرارت، انرژی و تاسیسات و در موضوعات اصول، مبانی و فیزیک حرارت و انرژی، تاسیسات، تهویه مطبوع، اصول و مبانی ترمودینامیک، انتقال حرارت، انتقال جرم، مهندسی ترمودینامیک، مهندسی احتراق، مهندسی گاز طبیعی، سیستم‌ها و موتورهای احتراق داخلی، سلول‌های سوختی، سیستم‌های انرژی، لوله‌کشی، پمپ‌ها، بویلرها، تاسیسات حرارتی و برودتی، مقررات لوله‌کشی، تحلیل احتراق، توربین‌های گازی، توربین‌های بادی، تاسیسات نیروگاهی، مکانیک و دینامیک سیالات، ترمودینامیک کاربردی، تولید و تبدیل انرژی، ذخیره انرژی، انرژی‌های تجدیدپذیر، انرژی بادی، جریان سیال، طراحی و تحلیل سیستم‌های حرارتی، هندبوک‌ها و بسیاری از موارد مرتبط دیگر می‌باشد که با تلاش فراوان گردآوری شده و به همه مهندسان و متخصصان مهندسی مکانیک تقدیم خواهد شد.

محتویات این بسته به اجمال عبارتند از:

آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 240 کتاب در زمینه مهندسی مکانیک حرارت، انرژی و تاسیسات
تصاویر جلد تمامی کتابها
نرم‌افزارهای Acrobat Reader، WinDJView و Stanza برای نمایش فایل‌ها
بسته‌بندی زیبا و شکیل

برای دریافت لیست کامل کتاب‌ها می‌توانید از لینک دانلود لیست کتابها استفاده نمایید و نیز تصاویر جلد برخی از این کتاب‌های بی‌نظیر را در ذیل لینک خرید پستی مشاهده کنید.

  • تمامی محتویات موجود در این بسته جامع به زبان اصلی و با فرمت PDF می‌باشند که برای سهولت کار کاربران نرم‌افزارهای مرتبط برای نمایش فایل‌ها نیز در این مجموعه گنجانده شده است.
  • این مجموعه با بسته‌بندی زیبا و شکیل، درب منزل شما عزیزان تقدیم خواهد شد و مبلغ آن به مامور پست تحویل داده می‌شود.
  • خرید نقدی شامل پنج درصد تخفیف بوده و سفارش شما سریعتر و توسط پست پیشتاز ارسال می‌گردد. در صورت تمایل به استفاده از مزایای خرید نقدی، سفارش خود را ثبت نمائید تا پس از تماس واحد فروشگاه با شما، هماهنگی‌های لازم صورت پذیرد.

برای آشنایی هرچه بیشتر با این مجموعه و اطلاع از محتوای بسته خریداری شده شما قادر خواهید بود لیست کتاب‌ها را از لینک‌‌ زیر دانلود نموده و محتوای این بسته را پیش از اقدام به خرید با نیازمندی‌های خود بسنجید.
دانلود لیست کتاب‌هادانلود لیست کتاب‌ها

تصاویر جلد برخی از محتویات این مجموعه:ارسال دیدگاه


 (الزامی)  (الزامی)
ایمیل شما نزد مدیر سایت محفوظ بوده و برای عموم نمایش داده نخواهد شد.