مجموعه دوازدهم کتاب‌های پزشکی؛ پزشکی پوست و مو

دسته: پزشکی، فروشگاه، مجموعه‌های پزشکی

درماتولوژی یکی از بخش های تخصصی دانش پزشکی است که به مطالعه و بررسی پوست و بیماری‌های مرتبط با آن پرداخته و توسط آن بیماری‌های پوست، ناخن و مو بررسی و درمان می‌گردند.
پوست وسیعترین ارگان بدن می‌باشد و امروزه در پزشکی پوست و مو استفاده از فناوری‌ها و روش‌های نوین در جراحی‌ها و ترمیم پوست بویژه در روش‌ها و موارد زیبایی به شکل گسترده و روزافزونی کاربرد داشته و به همین خاطر مطالعات و کسب دانش روز برای متخخصان این رشته اهمیت فراوانی دارد.
این مجموعه آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 160 کتاب در زمینه پزشکی پوست و مو و در موضوعات اصول و مبانی پزشکی پوست و مو، پزشکی زیبایی، جراحی پوست، ناراحتی های پوست و مو، مواد بهداشتی و آرایشی، درموسکوپی، درماتولوژی مبتنی بر شواهد، لیزر در پزشکی پوست و مو، تشخیص و درمان بیماری های پوستی، سرطان پوست، آکنه، بیماری های ژنتیکی پوست، درماتولوژی کودکان، هندبوک‌ها، اطلس‌ها و بسیاری از موارد مرتبط دیگر می‌باشد که با تلاش فراوان گردآوری شده و به همه پزشکان و دانشجویان درماتولوژی تقدیم خواهد شد.

محتویات این بسته به اجمال عبارتند از:

آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 150 کتاب در زمینه پزشکی پوست و مو
تصاویر جلد تمامی کتاب‌ها
نرم‌افزارهای لازم برای نمایش فایل‌ها
بسته‌بندی زیبا و شکیل

برای دریافت لیست کامل کتاب‌ها می‌توانید از لینک دانلود لیست کتابها استفاده نمایید و نیز تصاویر جلد برخی از این کتاب‌های بی‌نظیر را در ذیل لینک خرید پستی مشاهده کنید.

  • تمامی محتویات موجود در این بسته جامع به زبان اصلی و با فرمت PDF می‌باشند که برای سهولت کار کاربران نرم‌افزارهای مرتبط برای نمایش فایل‌ها نیز در این مجموعه گنجانده شده است.
  • این مجموعه با بسته‌بندی زیبا و شکیل، درب منزل شما عزیزان تقدیم خواهد شد و مبلغ آن به مامور پست تحویل داده می‌شود.
  • خرید نقدی شامل پنج درصد تخفیف بوده و سفارش شما سریعتر و توسط پست پیشتاز ارسال می‌گردد. در صورت تمایل به استفاده از مزایای خرید نقدی، سفارش خود را ثبت نمائید تا پس از تماس واحد فروشگاه با شما، هماهنگی‌های لازم صورت پذیرد.

برای آشنایی هرچه بیشتر با این مجموعه و اطلاع از محتوای بسته خریداری شده شما قادر خواهید بود لیست کتاب‌ها را از لینک‌‌ زیر دانلود نموده و محتوای این بسته را پیش از اقدام به خرید با نیازمندی‌های خود بسنجید.
دانلود لیست کتاب‌هادانلود لیست کتاب‌ها

تصاویر جلد برخی از محتویات این مجموعه:
ارسال دیدگاه


 (الزامی)  (الزامی)
ایمیل شما نزد مدیر سایت محفوظ بوده و برای عموم نمایش داده نخواهد شد.