مجموعه چهاردهم کتاب‌های پزشکی؛ فیزیوتراپی

دسته: پزشکی، فروشگاه، مجموعه‌های پزشکی

فیزیوتراپی بخشی از علم پزشکی است که با شیوه‌ها و روش‌های علمی مختلف به پیشگیری و درمان بیماری‌ها و اختلالات عصبی-ماهیچه‌ای-اسکلتی و یا توان‌بخشی و بالابردن سطح سلامت با استفاده از تجهیزات مکانیکی، جریان‌های الکتریکی، مانورهای دستی، تمرینات ورزشی و عوامل فیزیکی دیگر می‌پردازد. در این روش‌ها از ورزش، نور، پرتوهای فرابنفش و فروسرخ، گرما و جریان برق استفاده می‌شود.
در فیزیوتراپی هدف ارتقای عملکرد جسمانی بدن می‌باشد که با توجه به تداخل و ارتباط زیاد سیستم‌های بدن، درمانهای این علم مستقیم یا غیرمستقیم باعث بهبود عملکرد دستگاه فیزیولوژیک بدن نیز می‌گردد. امروزه فیزیوتراپی درمانی علمی بر اساس تحصیلات عالی و بالینی محسوب می‌گردد که همزمان با توسعه دانش پزشکی به یکی از ارکان درمان‌های نوین پزشکی تبدیل شده است.
این مجموعه آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 240 کتاب در زمینه فیزیوتراپی و در موضوعات اصول و مبانی فیزیوتراپی، توانبخشی، بیماری‌های عصبی‌عضلانی، پزشکی ورزشی، کاردرمانی، درمان‌های دستی، فیزیوتراپی مبتنی بر شواهد، آسیب‌های ورزشی، معاینه فیزیکی، ماساژدرمانی، توانبخشی عصبی، طب سوزنی، بیومکانیک، درد کمر، فیزیوتراپی در سالمندان، توانبخشی ستون فقرات، توانبخشی ورزشی، فیزیوتراپی تنفسی، درمان‌های مکمل، فعالیت الکترودرمال، مقالات، هندبوک‌ها، اطلس‌ها و بسیاری از موارد مرتبط دیگر می‌باشد که با تلاش فراوان گردآوری شده و به همه پزشکان، دانشجویان و متخصصان فیزیوتراپی تقدیم خواهد شد.

محتویات این بسته به اجمال عبارتند از:

آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 240 کتاب در زمینه فیزیوتراپی
تصاویر جلد تمامی کتاب‌ها
نرم‌افزارهای لازم برای نمایش فایل‌ها
بسته‌بندی زیبا و شکیل

برای دریافت لیست کامل کتاب‌ها می‌توانید از لینک دانلود لیست کتابها استفاده نمایید و نیز تصاویر جلد برخی از این کتاب‌های بی‌نظیر را در ذیل لینک خرید پستی مشاهده کنید.

  • تمامی محتویات موجود در این بسته جامع به زبان اصلی و با فرمت PDF می‌باشند که برای سهولت کار کاربران نرم‌افزارهای مرتبط برای نمایش فایل‌ها نیز در این مجموعه گنجانده شده است.
  • این مجموعه با بسته‌بندی زیبا و شکیل، درب منزل شما عزیزان تقدیم خواهد شد و مبلغ آن به مامور پست تحویل داده می‌شود.
  • خرید نقدی شامل پنج درصد تخفیف بوده و سفارش شما سریعتر و توسط پست پیشتاز ارسال می‌گردد. در صورت تمایل به استفاده از مزایای خرید نقدی، سفارش خود را ثبت نمائید تا پس از تماس واحد فروشگاه با شما، هماهنگی‌های لازم صورت پذیرد.

برای آشنایی هرچه بیشتر با این مجموعه و اطلاع از محتوای بسته خریداری شده شما قادر خواهید بود لیست کتاب‌ها را از لینک‌‌ زیر دانلود نموده و محتوای این بسته را پیش از اقدام به خرید با نیازمندی‌های خود بسنجید.
دانلود لیست کتاب‌هادانلود لیست کتاب‌ها

تصاویر جلد برخی از محتویات این مجموعه:
ارسال دیدگاه


 (الزامی)  (الزامی)
ایمیل شما نزد مدیر سایت محفوظ بوده و برای عموم نمایش داده نخواهد شد.