مجموعه بیست و دوم کتاب‌های پزشکی؛ جراحی مغز و اعصاب

دسته: پزشکی، فروشگاه، مجموعه‌های پزشکی

جراحی مغز و اعصاب یک از تخصص‌های جراحی در دانش پزشکی است که به پیشگیری، تشخیص، درمان و توان‌بخشی اختلالات و بیماری‌های بخش‌های مختلف دستگاه عصبی از جمله مغز، نخاع، ستون فقرات، اعصاب پیرامونی و دستگاه عروق مغزی از طریق جراحی، می‌پردازد.
این تخصص از جراحی شامل روش‌های بسیار پیشرفته‌ای در تصویربرداری و جراحی می‌باشد که در درمان اختلالات و بیماری‌هایی مثل ضایعات مغزی نیازمند به جراحی، تومورهای مغزی و نخاعی، ضربه به سر و درمان جراحی خونریزی‌های مغزی، دیسک کمر و اختلالات ستون فقرات کاربرد گسترده‌ای دارند.
این مجموعه آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 140 کتاب در زمینه اصول و مبانی جراحی مغز و اعصاب، اختلالات ستون فقرات و نخاع، جراحی ستون فقرات، اعصاب مغزی، نقشه‌برداری مغز، جراحی اندوسکوپیک، استریوتاکتیک، آرتروسکوپی، تشخیص افتراقی در جراحی مغز و اعصاب، جراحی اختلالات حرکتی، تومورها، آسیب‌های مغزی، اندام‌های مصنوعی، گاما نایف، بیهوشی، جراحی بالینی، آناتومی جراحی، اصول شوارتز، عوارض جراحی مغز و اعصاب، مراقبت‌های ویژه جراحی مغز و اعصاب، موارد حقوقی جراحی، هندبوک‌ها، اطلس‌ها، دانشنامه‌ها، فرهنگ اصطلاحات و بسیاری از موارد مرتبط دیگر می‌باشد که با تلاش فراوان گردآوری شده و به همه پزشکان و متخصصان جراحی مغز و اعصاب تقدیم خواهد شد.

محتویات این بسته به اجمال عبارتند از:

آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 140 کتاب در زمینه جراحی مغز و اعصاب
تصاویر جلد تمامی کتاب‌ها
نرم‌افزارهای لازم برای نمایش فایل‌ها
بسته‌بندی زیبا و شکیل

برای دریافت لیست کامل کتاب‌ها می‌توانید از لینک دانلود لیست کتابها استفاده نمایید و نیز تصاویر جلد برخی از این کتاب‌های بی‌نظیر را در ذیل لینک خرید پستی مشاهده کنید.

  • تمامی محتویات موجود در این بسته جامع به زبان اصلی و با فرمت PDF می‌باشند که برای سهولت کار کاربران نرم‌افزارهای مرتبط برای نمایش فایل‌ها نیز در این مجموعه گنجانده شده است.
  • این مجموعه با بسته‌بندی زیبا و شکیل، درب منزل شما عزیزان تقدیم خواهد شد و مبلغ آن به مامور پست تحویل داده می‌شود.
  • خرید نقدی شامل پنج درصد تخفیف بوده و سفارش شما سریعتر و توسط پست پیشتاز ارسال می‌گردد. در صورت تمایل به استفاده از مزایای خرید نقدی، سفارش خود را ثبت نمائید تا پس از تماس واحد فروشگاه با شما، هماهنگی‌های لازم صورت پذیرد.

برای آشنایی هرچه بیشتر با این مجموعه و اطلاع از محتوای بسته خریداری شده شما قادر خواهید بود لیست کتاب‌ها را از لینک‌‌ زیر دانلود نموده و محتوای این بسته را پیش از اقدام به خرید با نیازمندی‌های خود بسنجید.
دانلود لیست کتاب‌هادانلود لیست کتاب‌ها

تصاویر جلد برخی از محتویات این مجموعه:
ارسال دیدگاه


 (الزامی)  (الزامی)
ایمیل شما نزد مدیر سایت محفوظ بوده و برای عموم نمایش داده نخواهد شد.