مجموعه بیست و هشتم کتاب‌های پزشکی؛ پزشکی زنان

دسته: پزشکی، فروشگاه، مجموعه‌های پزشکی

پزشکی زنان، یکی از بخش‌های تخصصی دانش پزشکی می‌باشد که به تشخیص و درمان بیماری‌های زنان و زایمان می‌پردازد. اختلالات و بیماری‌هایی مثل قاعدگی دردناک، اختلالات قاعدگی، سرطان‌های رحم، سرطان تخمدان، سرطان واژن، بیماری‌های تخمدان، عفونت دستگاه تناسلی و برخی بیماری‌های دیگر در این علم مورد بحث قرار می‌گیرند. همچنین حاملگی و سیر و کنترل آن و انجام سزارین و زایمان طبیعی و عوارض آن‌ها و برخی دیگر از بیماری‌های زایمان نیز در این بخش قرار دارند.
این مجموعه آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 220 کتاب در زمینه اصول و مبانی پزشکی زنان و زایمان، جراحی زنان و زایمان، مراقبت‌های دوران بارداری، بهداشت باروری، بارداری و زایمان، تغذیه با شیر مادر، پیشگیری از بارداری، بارداری خارج از رحم، سرطان سینه، جراحی سینه، بیماری‌های قاعدگی، بیهوشی، سونوگرافی، ماموگرافی، تولیدمثل در ادیان مختلف، بیماری‌های عفونی در زنان، لاپاروسکوپی، سلامت جنسی زنان، هندبوک‌ها، اطلس‌ها و بسیاری از موارد مرتبط دیگر می‌باشد که با تلاش فراوان گردآوری شده و به همه پزشکان، دانشجویان و متخصصان پزشکی زنان تقدیم خواهد شد.

محتویات این بسته به اجمال عبارتند از:

آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 220 کتاب در زمینه پزشکی زنان
تصاویر جلد تمامی کتاب‌ها
نرم‌افزارهای لازم برای نمایش فایل‌ها
بسته‌بندی زیبا و شکیل

برای دریافت لیست کامل کتاب‌ها می‌توانید از لینک دانلود لیست کتابها استفاده نمایید و نیز تصاویر جلد برخی از این کتاب‌های بی‌نظیر را در ذیل لینک خرید پستی مشاهده کنید.

  • تمامی محتویات موجود در این بسته جامع به زبان اصلی و با فرمت PDF می‌باشند که برای سهولت کار کاربران نرم‌افزارهای مرتبط برای نمایش فایل‌ها نیز در این مجموعه گنجانده شده است.
  • این مجموعه با بسته‌بندی زیبا و شکیل، درب منزل شما عزیزان تقدیم خواهد شد و مبلغ آن به مامور پست تحویل داده می‌شود.
  • خرید نقدی شامل پنج درصد تخفیف بوده و سفارش شما سریعتر و توسط پست پیشتاز ارسال می‌گردد. در صورت تمایل به استفاده از مزایای خرید نقدی، سفارش خود را ثبت نمائید تا پس از تماس واحد فروشگاه با شما، هماهنگی‌های لازم صورت پذیرد.

برای آشنایی هرچه بیشتر با این مجموعه و اطلاع از محتوای بسته خریداری شده شما قادر خواهید بود لیست کتاب‌ها را از لینک‌‌ زیر دانلود نموده و محتوای این بسته را پیش از اقدام به خرید با نیازمندی‌های خود بسنجید.
دانلود لیست کتاب‌هادانلود لیست کتاب‌ها

تصاویر جلد برخی از محتویات این مجموعه:
ارسال دیدگاه


 (الزامی)  (الزامی)
ایمیل شما نزد مدیر سایت محفوظ بوده و برای عموم نمایش داده نخواهد شد.