مجموعه سی‌ام کتاب‌های پزشکی؛ پزشکی گوش، حلق و بینی

دسته: پزشکی، فروشگاه، مجموعه‌های پزشکی

پزشکی گوش، حلق و بینی شاخه‌ای تخصصی از علم پزشکی است که به پیشگیری، تشخیص، درمان و مراقبت اختلالات و بیماری‌های گوش، حلق، بینی، سر و گردن می‌پردازد.
این علم خود دارای برخی تخصص‌ها و زیرشاخه‌های دیگر از جمله اتولوژی و نورواتولوژی می‌باشد و در انجام بعضی اقدامات تشخیصی–درمانی با برخی شاخه‌های دیگر دانش پزشکی مثل جراحی پلاستیک، فک و صورت، چشم‌پزشکی، جراحی مغز و اعصاب همپوشانی دارد بطوریکه در موارد پیچیده و جراحی و درمان برخی بیماری‌ها با استفاده از این تخصص‌ها، بصورت تیمی اقدام خواهد شد.
این مجموعه آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 170 کتاب در زمینه اصول و مبانی پزشکی گوش، حلق و بینی، آسم، آلرژی، جراحی گوش، سرطان ریه، عفونت‌های حاد تنفسی، بیماری‌های تنفسی، مراقبت‌های تنفسی نوزادان، شکاف لب و کام، شنوایی مصنوعی، سمعک، عفونت گوش و حلق، آندوسکوپی، خروپف و آپنه خواب، مزوتلیوما بدخیم، جراحی زیبایی بینی، وزوز گوش، فیزیولوژی تنفسی، هندبوک‌ها، اطلس‌ها، دانشنامه‌ها و بسیاری از موارد مرتبط دیگر می‌باشد که با تلاش فراوان گردآوری شده و به همه پزشکان، دانشجویان و متخصصان پزشکی گوش، حلق و بینی تقدیم خواهد شد.

محتویات این بسته به اجمال عبارتند از:

آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 170 کتاب در زمینه پزشکی گوش، حلق و بینی
تصاویر جلد تمامی کتاب‌ها
نرم‌افزارهای لازم برای نمایش فایل‌ها
بسته‌بندی زیبا و شکیل

برای دریافت لیست کامل کتاب‌ها می‌توانید از لینک دانلود لیست کتابها استفاده نمایید و نیز تصاویر جلد برخی از این کتاب‌های بی‌نظیر را در ذیل لینک خرید پستی مشاهده کنید.

  • تمامی محتویات موجود در این بسته جامع به زبان اصلی و با فرمت PDF می‌باشند که برای سهولت کار کاربران نرم‌افزارهای مرتبط برای نمایش فایل‌ها نیز در این مجموعه گنجانده شده است.
  • این مجموعه با بسته‌بندی زیبا و شکیل، درب منزل شما عزیزان تقدیم خواهد شد و مبلغ آن به مامور پست تحویل داده می‌شود.
  • خرید نقدی شامل پنج درصد تخفیف بوده و سفارش شما سریعتر و توسط پست پیشتاز ارسال می‌گردد. در صورت تمایل به استفاده از مزایای خرید نقدی، سفارش خود را ثبت نمائید تا پس از تماس واحد فروشگاه با شما، هماهنگی‌های لازم صورت پذیرد.

برای آشنایی هرچه بیشتر با این مجموعه و اطلاع از محتوای بسته خریداری شده شما قادر خواهید بود لیست کتاب‌ها را از لینک‌‌ زیر دانلود نموده و محتوای این بسته را پیش از اقدام به خرید با نیازمندی‌های خود بسنجید.
دانلود لیست کتاب‌هادانلود لیست کتاب‌ها

تصاویر جلد برخی از محتویات این مجموعه:
ارسال دیدگاه


 (الزامی)  (الزامی)
ایمیل شما نزد مدیر سایت محفوظ بوده و برای عموم نمایش داده نخواهد شد.