مجموعه چهل و دوم کتاب‌های پزشکی؛ پزشکی جایگزین

دسته: پزشکی، فروشگاه، مجموعه‌های پزشکی

پزشکی جایگزین کلیه روش‌ها و فعالیت‌های درمانی است که در حیطه پزشکی رسمی و مدرن قرار نگرفته و صحت و سقم آن‌ها توسط مشاهدات و مطالعات علمی، تایید نشده و یا اثربخشی آن‌ها اثبات نشده است.
انسان‌ها در طول تاریخ از شیوه‌های گوناگونی مثل پزشکی سنتی، هومیوپاتی، گیاه‌درمانی، سنگ‌درمانی، آب‌درمانی، انرژی‌درمانی، پزشکی کهن ایرانی، مصری، هندی و چینی و بسیاری روش‌های دیگر برای بهداشت و درمان استفاده می‌نموده‌اند که در همه آن‌ها فرآیند درمان از دیدگاه علم قابل بررسی نیست.
این مجموعه آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 330 کتاب در زمینه اصول و مبانی پزشکی جایگزین، تاریخچه پزشکی جایگزین، گیاهان دارویی، طب سنتی چینی، طب سوزنی، تغذیه‌درمانی، تغذیه بالینی، ماساژدرمانی، جایگزین‌های طبیعی، مکمل‌های گیاهی، آنتی‌بیوتیک‌های گیاهی، طب اسلامی، گیاهان دارویی هندی، طب یونانی، کایروپرکتیک، فارماکودینامیک، درس‌نامه‌ها، هندبوک‌ها، اطلس‌ها، دانشنامه‌ها، فرهنگ لغات و بسیاری از موارد مرتبط دیگر می‌باشد که با تلاش فراوان گردآوری شده و به همه پزشکان و دانشجویان پزشکی تقدیم خواهد شد.

محتویات این بسته به اجمال عبارتند از:

آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 330 کتاب در زمینه پزشکی جایگزین
تصاویر جلد تمامی کتاب‌ها
نرم‌افزارهای لازم برای نمایش فایل‌ها
بسته‌بندی زیبا و شکیل

برای دریافت لیست کامل کتاب‌ها می‌توانید از لینک دانلود لیست کتابها استفاده نمایید و نیز تصاویر جلد برخی از این کتاب‌های بی‌نظیر را در ذیل لینک خرید پستی مشاهده کنید.

  • تمامی محتویات موجود در این بسته جامع به زبان اصلی و با فرمت PDF می‌باشند که برای سهولت کار کاربران نرم‌افزارهای مرتبط برای نمایش فایل‌ها نیز در این مجموعه گنجانده شده است.
  • این مجموعه با بسته‌بندی زیبا و شکیل، درب منزل شما عزیزان تقدیم خواهد شد و مبلغ آن به مامور پست تحویل داده می‌شود.
  • خرید نقدی شامل پنج درصد تخفیف بوده و سفارش شما سریعتر و توسط پست پیشتاز ارسال می‌گردد. در صورت تمایل به استفاده از مزایای خرید نقدی، سفارش خود را ثبت نمائید تا پس از تماس واحد فروشگاه با شما، هماهنگی‌های لازم صورت پذیرد.

برای آشنایی هرچه بیشتر با این مجموعه و اطلاع از محتوای بسته خریداری شده شما قادر خواهید بود لیست کتاب‌ها را از لینک‌‌ زیر دانلود نموده و محتوای این بسته را پیش از اقدام به خرید با نیازمندی‌های خود بسنجید.
دانلود لیست کتاب‌هادانلود لیست کتاب‌ها

تصاویر جلد برخی از محتویات این مجموعه:
ارسال دیدگاه


 (الزامی)  (الزامی)
ایمیل شما نزد مدیر سایت محفوظ بوده و برای عموم نمایش داده نخواهد شد.