مجموعه ششم کتاب‌های پزشکی؛ علوم آزمایشگاهی

دسته: بیولوژی، پزشکی، فروشگاه، مجموعه‌های پزشکی

علوم آزمایشگاهی یکی از علوم پایه در پزشکی می‌باشد که با هدف تشخیص بیماری، پیگیری درمان و حفظ سلامت افراد، به آنالیز آزمایشگاهی خون، مایعات و بافت‌های بدن می‌پردازد. در این علم که با دیگر علوم پایه در پزشکی ارتباط نزدیکی دارد از روش‌های مختلف آزمایشگاهی همچون مطالعات میکروسکوپی، روش‌های تشخیص مولکولی، روش‌های مختلف تجزیه شیمیایی و ایمونولوژیکی و شناسایی باکتریولوژیکی و همچنین به‌کارگیری روش‌های مختلف کنترل کیفی و مشاوره با پزشکان متخصص جهت سنجش اعتبار داده‌های بدست‌آمده از نتایج آزمایشات استفاده می‌گردد.
امروزه با پیشرفت علوم پزشکی و توسعه روش‌ها، تجهیزات دقیق و فناوری‌های مدرن تشخیص آزمایشگاهی در آزمایشگاه‌های بالینی و بهداشتی، نتایج حاصل از ارزیابی‌های این علم برای پزشکان و متخصصان در تشخیص و درمان و بطور کلی حفظ سلامت جامعه، دارای اهمیت بسیاری می‌باشد.
این مجموعه آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 120 کتاب در زمینه علوم آزمایشگاهی و در موضوعات اصول و مبانی علوم آزمایشگاهی، آزمایشگاه آناتومی و فیزیولوژی، آزمایشگاه بالینی، تست‌های تشخیصی، بیوشیمی پزشکی، میکروبیولوژی بالینی، بیوشیمی بالینی، تست‌های آزمایشگاهی، هموستاز آزمایشگاهی، بیولوژی مولکولی، هندبوک‌ها، اطلس‌ها، فرهنگ لغات و بسیاری از موارد مرتبط دیگر می‌باشد که با تلاش فراوان گردآوری شده و به همه پزشکان، متخصصان آزمایشگاه و کارشناسان علوم زیستی تقدیم خواهد شد.

محتویات این بسته به اجمال عبارتند از:

آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 120 کتاب در زمینه علوم آزمایشگاهی
تصاویر جلد تمامی کتابها
نرم‌افزارهای لازم برای نمایش فایل‌ها
بسته‌بندی زیبا و شکیل

برای دریافت لیست کامل کتاب‌ها می‌توانید از لینک دانلود لیست کتابها استفاده نمایید و نیز تصاویر جلد برخی از این کتاب‌های بی‌نظیر را در ذیل لینک خرید پستی مشاهده کنید.

  • تمامی محتویات موجود در این بسته جامع به زبان اصلی و با فرمت PDF می‌باشند که برای سهولت کار کاربران نرم‌افزارهای مرتبط برای نمایش فایل‌ها نیز در این مجموعه گنجانده شده است.
  • این مجموعه با بسته‌بندی زیبا و شکیل، درب منزل شما عزیزان تقدیم خواهد شد و مبلغ آن به مامور پست تحویل داده می‌شود.
  • خرید نقدی شامل پنج درصد تخفیف بوده و سفارش شما سریعتر و توسط پست پیشتاز ارسال می‌گردد. در صورت تمایل به استفاده از مزایای خرید نقدی، سفارش خود را ثبت نمائید تا پس از تماس واحد فروشگاه با شما، هماهنگی‌های لازم صورت پذیرد.

برای آشنایی هرچه بیشتر با این مجموعه و اطلاع از محتوای بسته خریداری شده شما قادر خواهید بود لیست کتاب‌ها را از لینک‌‌ زیر دانلود نموده و محتوای این بسته را پیش از اقدام به خرید با نیازمندی‌های خود بسنجید.
دانلود لیست کتاب‌هادانلود لیست کتاب‌ها

تصاویر جلد برخی از محتویات این مجموعه:
ارسال دیدگاه


 (الزامی)  (الزامی)
ایمیل شما نزد مدیر سایت محفوظ بوده و برای عموم نمایش داده نخواهد شد.