مجموعه نهم کتاب‌های پزشکی؛ پزشکی عمومی، طب داخلی

دسته: پزشکی، فروشگاه، مجموعه‌های پزشکی

پزشکی عمومی بخشی از دانش پزشکی است که مهارت‌ها و تخصص آن به مراقبت‌های اولیه و درمان بیماری‌های حاد و مزمن در همه افراد با سنین مختلف می‌پردازد. در این سطح از دانش پزشکی دانشجویان به کسب علوم پایه، فیزیوپاتولوژی، کارآموزی بالینی و کارورزی بالینی می‌پردازند تا با شناخت مسائل عمده بهداشت و درمان، قابلیت‌های علمی و عملی کافی برای تشخیص و درمان بیماری‌ها را کسب نمایند.
امروزه پزشکان عمومی با کمک به پیشگیری، تشخیص، درمان و پیگیری بیماری‌ها در مطب‌ها، درمانگاه‌ها و بیمارستان‌ها و نیز مدیریت و سرپرستی مراکز ارائه خدمات بهداشتی و درمانی، نقش مهمی را در تامین بهداشت و درمان در جامعه دارا می‌باشند.
این مجموعه آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 240 کتاب در زمینه پزشکی عمومی و طب داخلی و در موضوعات اصول و مبانی پزشکی عمومی و طب داخلی، تاریخ پزشکی، پزشکی بالینی، پزشکی داخلی، پزشکی مبتنی بر شواهد، تشخیص بالینی، تشخیص افتراقی، اخلاق پزشکی، آزمون بالینی، تدریس پزشکی، اصطلاحات پزشکی، مقالات، هندبوک‌ها، اطلس‌ها، دانشنامه‌ها، فرهنگ لغات و بسیاری از موارد مرتبط دیگر می‌باشد که با تلاش فراوان گردآوری شده و به همه دانشجویان پزشکی تقدیم خواهد شد.

محتویات این بسته به اجمال عبارتند از:

آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 240 کتاب در زمینه پزشکی عمومی و طب داخلی
تصاویر جلد تمامی کتابها
نرم‌افزارهای لازم برای نمایش فایل‌ها
بسته‌بندی زیبا و شکیل

برای دریافت لیست کامل کتاب‌ها می‌توانید از لینک دانلود لیست کتابها استفاده نمایید و نیز تصاویر جلد برخی از این کتاب‌های بی‌نظیر را در ذیل لینک خرید پستی مشاهده کنید.

  • تمامی محتویات موجود در این بسته جامع به زبان اصلی و با فرمت PDF می‌باشند که برای سهولت کار کاربران نرم‌افزارهای مرتبط برای نمایش فایل‌ها نیز در این مجموعه گنجانده شده است.
  • این مجموعه با بسته‌بندی زیبا و شکیل، درب منزل شما عزیزان تقدیم خواهد شد و مبلغ آن به مامور پست تحویل داده می‌شود.
  • خرید نقدی شامل پنج درصد تخفیف بوده و سفارش شما سریعتر و توسط پست پیشتاز ارسال می‌گردد. در صورت تمایل به استفاده از مزایای خرید نقدی، سفارش خود را ثبت نمائید تا پس از تماس واحد فروشگاه با شما، هماهنگی‌های لازم صورت پذیرد.

برای آشنایی هرچه بیشتر با این مجموعه و اطلاع از محتوای بسته خریداری شده شما قادر خواهید بود لیست کتاب‌ها را از لینک‌‌ زیر دانلود نموده و محتوای این بسته را پیش از اقدام به خرید با نیازمندی‌های خود بسنجید.
دانلود لیست کتاب‌هادانلود لیست کتاب‌ها

تصاویر جلد برخی از محتویات این مجموعه:
ارسال دیدگاه


 (الزامی)  (الزامی)
ایمیل شما نزد مدیر سایت محفوظ بوده و برای عموم نمایش داده نخواهد شد.