مجموعه اول کتاب‌های مهندسی مخابرات؛ مخابرات میدان

دسته: فروشگاه، مجموعه‌های مهندسی برق و مخابرات، مخابرات، مهندسی برق

مهندسی مخابرات یکی از شاخه‌های مهندسی است که در زمینه ارسال و دریافت اطلاعات فعالیت می‌کند و با ارائه نظریه‌ها و مبانی لازم جهت ایجاد ارتباط بین دو یا چند سیستم از طریق برنامه‌ریزی، طراحی، ساخت و پیاده‌سازی مدارها و سیستم‌های مخابراتی، انجام عملی فرآیندهای وابسته به ارتباطات را به‌طور بهینه ممکن می‌سازد.
مهندسی مخابرات میدان یکی از بخشهای اصلی مهندسی مخابرات است که ضمن ارتباط نزدیک با دانش فیزیک و مهندسی الکترونیک، با بررسی مفاهیم و پدیده‌هایی مثل امواج با فرکانس بالا، میدان‌های الکترومغناطیسی، انتقال و تبدیل امواج در محیط‌های مختلف، و نیز فعالیت‌هایی مثل طراحی آنتن‌ها و مدارات مایکروویو و رادار، به طراحی و ساخت انواع مدارها و سیستم‌های ارتباطی برای انتقال امواج می‌پردازد.
این مجموعه آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 500 کتاب در زمینه مهندسی مخابرات میدان و در موضوعات اصول و مبانی مخابرات، مهندسی مخابرات، مهندسی الکترومغناطیس، مهندسی مایکروویو، شبکه‌های مخابراتی، تئوری الکترومغناطیس، الکترومغناطیس کاربردی، میدان‌ها و امواج الکترومغناطیس، مدارها و سیستم‌های مایکروویو، مخابرات مایکروویو، مدارهای مخابراتی، فرکانس‌های مخابراتی، طراحی و ساخت انواع آنتن، مخابرات نوری، فتونیک، فیبر نوری، مخابرات رادیویی، مخابرات بی‌سیم، مخابرات و ارتباطات ماهواره‌ای، سیستم‌های رادار، سیستم‌های مخابراتی فرکانس بالا، مخابرات و ارتباطات موبایل، امواج آکوستیک، آنتن‌های هوشمند، آنتن‌های تطبیقی، مخابرات پهن‌باند، پردازش سیگنال رادار، سنتزکننده‌های فرکانس، گیرنده‌های مخابراتی، هندبوک‌ها، دانشنامه‌ها، فرهنگ لغات و بسیاری از موارد مرتبط دیگر می‌باشد که با تلاش فراوان گردآوری شده و به همه مهندسان و متخصصان مهندسی مخابرات میدان تقدیم خواهد شد.

محتویات این بسته به اجمال عبارتند از:

آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 500 کتاب در زمینه مهندسی مخابرات میدان
تصاویر جلد تمامی کتابها
نرم‌افزارهای لازم برای نمایش فایل‌ها
بسته‌بندی زیبا و شکیل

برای دریافت لیست کامل کتاب‌ها می‌توانید از لینک دانلود لیست کتابها استفاده نمایید و نیز تصاویر جلد برخی از این کتاب‌های بی‌نظیر را در ذیل لینک خرید پستی مشاهده کنید.

  • تمامی محتویات موجود در این بسته جامع به زبان اصلی و با فرمت PDF می‌باشند که برای سهولت کار کاربران نرم‌افزارهای مرتبط برای نمایش فایل‌ها نیز در این مجموعه گنجانده شده است.
  • این مجموعه با بسته‌بندی زیبا و شکیل، درب منزل شما عزیزان تقدیم خواهد شد و مبلغ آن به مامور پست تحویل داده می‌شود.
  • خرید نقدی شامل پنج درصد تخفیف بوده و سفارش شما سریعتر و توسط پست پیشتاز ارسال می‌گردد. در صورت تمایل به استفاده از مزایای خرید نقدی، سفارش خود را ثبت نمائید تا پس از تماس واحد فروشگاه با شما، هماهنگی‌های لازم صورت پذیرد.

برای آشنایی هرچه بیشتر با این مجموعه و اطلاع از محتوای بسته خریداری شده شما قادر خواهید بود لیست کتاب‌ها را از لینک‌‌ زیر دانلود نموده و محتوای این بسته را پیش از اقدام به خرید با نیازمندی‌های خود بسنجید.
دانلود لیست کتاب‌هادانلود لیست کتاب‌ها

تصاویر جلد برخی از محتویات این مجموعه:ارسال دیدگاه


 (الزامی)  (الزامی)
ایمیل شما نزد مدیر سایت محفوظ بوده و برای عموم نمایش داده نخواهد شد.