مجموعه چهاردهم مجلات صنایع چوب

دسته: صنایع چوبی، فروشگاه، مجموعه‌های صنایع چوبی

مجموعه چهاردهم مجلات صنایع چوب شامل یکی از عناوین بسیار معتبر و ارزشمند از مجلات صنایع چوب می‌باشد که با پوشش بسیاری از مطالب تخصصی، ترفندها و مهارت‌های صنعتی و کارگاهی گوناگونی را آموزش می‌دهد. این مجله با تمرکز بر موضوعاتی چون طراحی و ساخت وسایل و اشیاء چوبی، صنایع دستی چوبی، طراحی و ساخت کابینت‌های چوبی، ساخت مبلمان و وسایل خانگی، پروژه‌های کارگاهی، ابزارهای تخصصی کار با چوب، مهارت‌های کارگاهی، منبت‌کاری، خراطی و بسیاری موضوعات دیگر، مطالب کاربردی بسیار متنوعی را پوشش می‌دهد.
این مجموعه آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 120 شماره از مجله معتبر و ارزشمند Woodwork می‌باشد که با تلاش فراوان گردآوری شده و به همه متخصصان و علاقه‌مندان صنایع چوب تقدیم خواهد شد.

محتویات این بسته به اجمال عبارتند از:

آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 120 شماره از مجله معتبر و ارزشمند Woodwork
تصاویر جلد تمامی مجلات
نرم‌افزارهای لازم برای نمایش فایل‌ها
بسته‌بندی زیبا و شکیل

  • تمامی محتویات موجود در این بسته جامع به زبان اصلی و با فرمت PDF می‌باشند که برای سهولت کار کاربران نرم‌افزارهای مرتبط برای نمایش فایل‌ها نیز در این مجموعه گنجانده شده است.
  • این مجموعه با بسته‌بندی زیبا و شکیل، درب منزل شما عزیزان تقدیم خواهد شد و مبلغ آن به مامور پست تحویل داده می‌شود.
  • خرید نقدی شامل پنج درصد تخفیف بوده و سفارش شما سریعتر و توسط پست پیشتاز ارسال می‌گردد. در صورت تمایل به استفاده از مزایای خرید نقدی، سفارش خود را ثبت نمائید تا پس از تماس واحد فروشگاه با شما، هماهنگی‌های لازم صورت پذیرد.

تصاویر جلد برخی از محتویات این مجموعه:
ارسال دیدگاه


 (الزامی)  (الزامی)
ایمیل شما نزد مدیر سایت محفوظ بوده و برای عموم نمایش داده نخواهد شد.