مجموعه هفتم کتاب‌های شیمی؛ بیوشیمی

دسته: شیمی، فروشگاه، مجموعه‌های شیمی و مهندسی شیمی

بیوشیمی یا زیست‌شیمی شاخه‌ای از علم شیمی است که به مطالعه و بررسی ترکیبات، ساختار مواد موجود و فرآیندهای شیمیایی در موجودات زنده می‌پردازد. این علم که بخشی از زیست‌شناسی و شیمی آلی نیز محسوب می‌شود با زیست‌شناسی در سطح سلولی و مولکولی، بویژه مطالعه ساختار و عملکرد اجزاء سلولی مثل پروتئین‌ها، کربوهیدرات‌ها، ‌لیپیدها، اسیدهای نوکلئیک و بسیاری از انواع دیگر زیست‌مولکول‌ها، ارتباط نزدیکی دارد.
دانش بیوشیمی با استفاده از روش‌های علم شیمی به درک و شناخت فرآیندهای زیستی درون موجودات زنده پرداخته و به دلیل اینکه گیاهان و جانوران از ترکیبات شیمیایی ساخته شده‌اند، ساختمان این مواد و نقش آنها را در حیات موجودات زنده شناسایی و بررسی می‌کند. امروزه بیوشیمی در صنایع و علوم مختلف بویژه کشاورزی، پزشکی و داروسازی کاربردهای بسیار مهمی دارد.
این مجموعه آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 400 کتاب در زمینه بیوشیمی و در موضوعات اصول و مبانی بیوشیمی، کربوهیدرات‌ها، شیمی پروتئین، بیوشیمی تجزیه‌ای، اسیدهای نوکلئیک، بیوشیمی غذایی، بیوشیمی گیاهی، ژنتیک، سوخت زیستی، بیولوژی مولکولی، پیل‌های سوختی، آمینواسیدها، مواد بیواکتیو، لیپیدها، شیمی سلولی، آنزیم‌ها، بیومولکول‌ها، ویروس‌ها و باکتری‌ها، بیوشیمی پزشکی، شیمی سموم، شیمی و میکروبیولوژی، DNA، بیوسنسورها، بیوشیمی محاسباتی، بیوشیمی مدرن، هندبوک‌ها، دانشنامه‌ها، فرهنگ لغات و بسیاری از موارد مرتبط دیگر می‌باشد که با تلاش فراوان گردآوری شده و به همه مهندسان و متخصصان علم شیمی تقدیم خواهد شد.

محتویات این بسته به اجمال عبارتند از:

آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 400 کتاب در زمینه بیوشیمی
تصاویر جلد تمامی کتابها
نرم‌افزارهای Acrobat Reader، WinDJView و Stanza برای نمایش فایل‌ها
بسته‌بندی زیبا و شکیل

برای دریافت لیست کامل کتاب‌ها می‌توانید از لینک دانلود لیست کتابها استفاده نمایید و نیز تصاویر جلد برخی از این کتاب‌های بی‌نظیر را در ذیل لینک خرید پستی مشاهده کنید.

  • تمامی محتویات موجود در این بسته جامع به زبان اصلی و با فرمت PDF می‌باشند که برای سهولت کار کاربران نرم‌افزارهای مرتبط برای نمایش فایل‌ها نیز در این مجموعه گنجانده شده است.
  • این مجموعه با بسته‌بندی زیبا و شکیل، درب منزل شما عزیزان تقدیم خواهد شد و مبلغ آن به مامور پست تحویل داده می‌شود.
  • خرید نقدی شامل پنج درصد تخفیف بوده و سفارش شما سریعتر و توسط پست پیشتاز ارسال می‌گردد. در صورت تمایل به استفاده از مزایای خرید نقدی، سفارش خود را ثبت نمائید تا پس از تماس واحد فروشگاه با شما، هماهنگی‌های لازم صورت پذیرد.

برای آشنایی هرچه بیشتر با این مجموعه و اطلاع از محتوای بسته خریداری شده شما قادر خواهید بود لیست کتاب‌ها را از لینک‌‌ زیر دانلود نموده و محتوای این بسته را پیش از اقدام به خرید با نیازمندی‌های خود بسنجید.
دانلود لیست کتاب‌هادانلود لیست کتاب‌ها

تصاویر جلد برخی از محتویات این مجموعه:ارسال دیدگاه


 (الزامی)  (الزامی)
ایمیل شما نزد مدیر سایت محفوظ بوده و برای عموم نمایش داده نخواهد شد.