مجموعه دهم کتاب‌های مهندسی عمران؛ مدیریت ساخت

دسته: فروشگاه، مجموعه‌های مهندسی عمران، مدیریت، مهندسی عمران

مدیریت ساخت یکی از شاخه‌های مهندسی عمران است که به برنامه‌ریزی، هدایت، اجرا، کنترل و مدیریت پروژه‌های عمرانی و ساخت‌وساز می‌پردازد. متخصصان و مدیران ساخت، ضمن آشنایی با مهارت‌های فنی و مهندسی مرتبط با فعالیت‌های مهندسی عمران، با استفاده از مهارت‌های مدیریتی موجود در این رشته به هدایت و مدیریت منابع انسانی و مالی در فرآیند انجام پروژه‌ها می‌پردازند.
امروزه مدیریت ساخت در جهت ارتقاء کیفیت و کاهش مدت و هزینه انجام پروژه‌ها و نیز اجرای دقیق طراحی و ساخت سازه‌های مهم مانند پل‌ها، سدها، بنادر و سازه‌های دریایی، پالایشگاه‌ها و نیروگاه‌ها، ساختمان‌ها و مجتمع‌های بزرگ و بسیاری سازه‌های دیگر، نقش مهمی را دارا می‌باشد.
این مجموعه آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 320 کتاب در زمینه مدیریت ساخت و در موضوعات اصول و مبانی مدیریت ساخت، مدیریت پروژه، مدیریت زیرساخت، مدیریت ایمنی، مدیریت ریسک، مدیریت پل، مدیریت پروژه‌های ساخت‌و‌ساز، مدیریت عملکرد، مدیریت کیفیت پروژه، قراردادهای ساخت‌و‌ساز، قراردادهای پیمان‌کاری ساختمان، برنامه‌ریزی و کنترل پروژه، برآورد هزینه، برنامه‌ریزی ساخت‌وساز، برنامه‌ریزی شهری، برنامه‌ریزی سیستم‌های حمل‌ونقل، برنامه‌ریزی و طراحی فرودگاه، ارزیابی ریسک، کاهش خطر، ایمنی ساختمان‌ها در برابر حریق، مدل‌سازی اطلاعات ساختمان، روش‌های ساخت و ساز، مدیریت مالی و حسابداری در ساخت‌وساز، نظارت بر ساخت‌وساز، قابلیت اعتماد سازه‌ها، اقتصاد مهندسی، زمان‌بندی پروژه‌های ساختمانی، ساختمان سبز، ساخت‌وساز مدرن، ویژگی‌های ساخت‌و‌ساز، مقالات، هندبوک‌ها، فرهنگ لغات و بسیاری از موارد مرتبط دیگر می‌باشد که با تلاش فراوان گردآوری شده و به همه مهندسان عمران و مدیران ساخت تقدیم خواهد شد.

محتویات این بسته به اجمال عبارتند از:

آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 320 کتاب در زمینه مدیریت ساخت
تصاویر جلد تمامی کتاب‌ها
نرم‌افزارهای لازم برای نمایش فایل‌ها
بسته‌بندی زیبا و شکیل

برای دریافت لیست کامل کتاب‌ها می‌توانید از لینک دانلود لیست کتابها استفاده نمایید و نیز تصاویر جلد برخی از این کتاب‌های بی‌نظیر را در ذیل لینک خرید پستی مشاهده کنید.

  • تمامی محتویات موجود در این بسته جامع به زبان اصلی و با فرمت PDF می‌باشند که برای سهولت کار کاربران نرم‌افزارهای مرتبط برای نمایش فایل‌ها نیز در این مجموعه گنجانده شده است.
  • این مجموعه با بسته‌بندی زیبا و شکیل، درب منزل شما عزیزان تقدیم خواهد شد و مبلغ آن به مامور پست تحویل داده می‌شود.
  • خرید نقدی شامل پنج درصد تخفیف بوده و سفارش شما سریعتر و توسط پست پیشتاز ارسال می‌گردد. در صورت تمایل به استفاده از مزایای خرید نقدی، سفارش خود را ثبت نمائید تا پس از تماس واحد فروشگاه با شما، هماهنگی‌های لازم صورت پذیرد.

برای آشنایی هرچه بیشتر با این مجموعه و اطلاع از محتوای بسته خریداری شده شما قادر خواهید بود لیست کتاب‌ها را از لینک‌‌ زیر دانلود نموده و محتوای این بسته را پیش از اقدام به خرید با نیازمندی‌های خود بسنجید.
دانلود لیست کتاب‌هادانلود لیست کتاب‌ها

تصاویر جلد برخی از محتویات این مجموعه:
ارسال دیدگاه


 (الزامی)  (الزامی)
ایمیل شما نزد مدیر سایت محفوظ بوده و برای عموم نمایش داده نخواهد شد.