مجموعه سیزدهم کتاب‌های مهندسی عمران؛ مهندسی زلزله

دسته: فروشگاه، مجموعه‌های مهندسی عمران، مهندسی عمران

مهندسی زلزله شاخه‌ای از مهندسی عمران است که با استفاده از دانش‌ها و فنون گوناگون به مطالعه و بررسی تاثیرات نیروها و بارهای ناشی از وقوع زلزله‌های احتمالی بر سازه‌ها و ساختمان‌ها پرداخته تا با طراحی، ساخت و نگهداری سازه‌هایی با اطمینان بالاتر، خسارات وارد آمده بر آن‌ها را به حداقل برساند.
مهندسی زلزله با تحلیل دینامیکی و مطالعه رفتار لرزه‌ای انواع سازه‌های آبی و خاکی و صرف مصالح، امکانات فنی و منابع مالی بیشتر در تلاش است تا با ساخت سازه‌هایی کاملا مقاوم در برابر زلزله‌های مهیب، از فروریختن کامل سازه‌ها حتی در شرایط نسبتا بحرانی جلوگیری نماید.
این مجموعه آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 190 کتاب در زمینه مهندسی زلزله و در موضوعات اصول و مبانی مهندسی زلزله، طراحی لرزه‌ای، مقاوم‌سازی ساختمان‌ها، سازه‌های فلزی، ژئوتکنیک لرزه‌ای، کاهش خسارات ناشی از زلزله،‌ زلزله‌شناسی، ساختمان‌های مقاوم در برابر زلزله،‌ دینامیک سازه‌ها،‌ بارهای ناشی از زلزله، سونامی، دینامیک خاک، بارهای لرزه‌ای، مهندسی پل، اثر زلزله بر سدها، مهندسی قابلیت اعتماد، کوه‌های آتش‌فشان، روش اجزا محدود، آنالیز مودال، مقالات، هندبوک‌ها، فرهنگ لغات و بسیاری از موارد مرتبط دیگر می‌باشد که با تلاش فراوان گردآوری شده و به همه متخصصان و مهندسان زلزله تقدیم خواهد شد.

محتویات این بسته به اجمال عبارتند از:

آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 190 کتاب در زمینه مهندسی زلزله
تصاویر جلد تمامی کتاب‌ها
نرم‌افزارهای لازم برای نمایش فایل‌ها
بسته‌بندی زیبا و شکیل

برای دریافت لیست کامل کتاب‌ها می‌توانید از لینک دانلود لیست کتابها استفاده نمایید و نیز تصاویر جلد برخی از این کتاب‌های بی‌نظیر را در ذیل لینک خرید پستی مشاهده کنید.

  • تمامی محتویات موجود در این بسته جامع به زبان اصلی و با فرمت PDF می‌باشند که برای سهولت کار کاربران نرم‌افزارهای مرتبط برای نمایش فایل‌ها نیز در این مجموعه گنجانده شده است.
  • این مجموعه با بسته‌بندی زیبا و شکیل، درب منزل شما عزیزان تقدیم خواهد شد و مبلغ آن به مامور پست تحویل داده می‌شود.
  • خرید نقدی شامل پنج درصد تخفیف بوده و سفارش شما سریعتر و توسط پست پیشتاز ارسال می‌گردد. در صورت تمایل به استفاده از مزایای خرید نقدی، سفارش خود را ثبت نمائید تا پس از تماس واحد فروشگاه با شما، هماهنگی‌های لازم صورت پذیرد.

برای آشنایی هرچه بیشتر با این مجموعه و اطلاع از محتوای بسته خریداری شده شما قادر خواهید بود لیست کتاب‌ها را از لینک‌‌ زیر دانلود نموده و محتوای این بسته را پیش از اقدام به خرید با نیازمندی‌های خود بسنجید.
دانلود لیست کتاب‌هادانلود لیست کتاب‌ها

تصاویر جلد برخی از محتویات این مجموعه:
دیدگاه ها ۱ دیدگاه برای این مطلب ارسال شده است.
  1. thanks

ارسال دیدگاه


 (الزامی)  (الزامی)
ایمیل شما نزد مدیر سایت محفوظ بوده و برای عموم نمایش داده نخواهد شد.