مجموعه نهم کتاب‌های باغبانی و کشاورزی؛ گیاه‌شناسی

دسته: باغبانی و گلکاری، بیولوژی، پزشکی، فروشگاه، مجموعه‌های باغبانی و گلکاری، مهندسی کشاورزی

گیاه‌شناسی یکی از علوم زیستی مرتبط با گیاهان می‌باشد که به شناخت، مطالعه و بررسی علمی گیاهان و رشد و نمو آن‌ها می‌پردازد. این علم از دیرباز به دلیل نقش و کاربردهای مهم گیاهان در زندگی انسان‌ها، مورد توجه خاصی قرار داشته و به دلیل پیشرفت و توسعه قابل ملاحظه آن با شاخه‌ها و علوم گیاهی مرتبط و مهم دیگری در ارتباط است.
امروزه شناخت و کاربردهای مهم و مختلف گیاهان بویژه در علم گیاهان دارویی و صنعت داروسازی، توجه به علم گیاه‌شناسی را حائز اهمیت نموده و آن را به یکی از علوم مرتبط با بسیاری از علوم دیگر از جمله کشاورزی، بیولوژی، پزشکی و داروسازی تبدیل نموده است.
این مجموعه آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 160 کتاب در زمینه گیاه‌شناسی و در موضوعات اصول و مبانی گیاه‌شناسی، گیاهان باغی، گیاهان خانگی، گیاهان گلدار، تحقیقات گیاه‌شناسی، گیاهان دارویی، بیوتکنولوژی و متابولیسم گیاهان، رشد گیاهان، بیولوژی گیاهان، گیاهان وحشی خوراکی، گیاهان گرمسیری، اصلاح نباتات، اکولوژی گیاهان، گیاه‌شناسی قانونی، کشت هیدروپونیک، هندبوک‌ها، دانشنامه‌ها، فرهنگ لغات و بسیاری از موارد مرتبط دیگر می‌باشد که با تلاش فراوان گردآوری شده و به همه علاقه‌مندان و متخصصان باغبانی و کشاورزی تقدیم خواهد شد.

محتویات این بسته به اجمال عبارتند از:

آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 160 کتاب در زمینه گیاه‌شناسی
تصاویر جلد تمامی کتاب‌ها
نرم‌افزارهای لازم برای نمایش فایل‌ها
بسته‌بندی زیبا و شکیل

برای دریافت لیست کامل کتاب‌ها می‌توانید از لینک دانلود لیست کتابها استفاده نمایید و نیز تصاویر جلد برخی از این کتاب‌های بی‌نظیر را در ذیل لینک خرید پستی مشاهده کنید.

  • تمامی محتویات موجود در این بسته جامع به زبان اصلی و با فرمت PDF می‌باشند که برای سهولت کار کاربران نرم‌افزارهای مرتبط برای نمایش فایل‌ها نیز در این مجموعه گنجانده شده است.
  • این مجموعه با بسته‌بندی زیبا و شکیل، درب منزل شما عزیزان تقدیم خواهد شد و مبلغ آن به مامور پست تحویل داده می‌شود.
  • خرید نقدی شامل پنج درصد تخفیف بوده و سفارش شما سریعتر و توسط پست پیشتاز ارسال می‌گردد. در صورت تمایل به استفاده از مزایای خرید نقدی، سفارش خود را ثبت نمائید تا پس از تماس واحد فروشگاه با شما، هماهنگی‌های لازم صورت پذیرد.

برای آشنایی هرچه بیشتر با این مجموعه و اطلاع از محتوای بسته خریداری شده شما قادر خواهید بود لیست کتاب‌ها را از لینک‌‌ زیر دانلود نموده و محتوای این بسته را پیش از اقدام به خرید با نیازمندی‌های خود بسنجید.
دانلود لیست کتاب‌هادانلود لیست کتاب‌ها

تصاویر جلد برخی از محتویات این مجموعه:
ارسال دیدگاه


 (الزامی)  (الزامی)
ایمیل شما نزد مدیر سایت محفوظ بوده و برای عموم نمایش داده نخواهد شد.