مجموعه دهم کتاب‌های هنر طراحی گرافیک؛ گرافیک کامپیوتری

دسته: فروشگاه، کامپیوتر، گرافیک، مجموعه‌های کامپیوتر، مجموعه‌های گرافیک و انیمیشن

گرافیک کامپیوتری یکی از شاخه‌های فنی علوم کامپیوتر و گرافیک است که به ترسیم، تغییر و هرگونه کار با تصاویر به شیوه‌های محاسباتی و کامپیوتری اقدام می‌کند. این علم با بسیاری از علوم و تکنولوژی‌ها از جمله ریاضیات، هندسه، علوم کامپیوتر، برنامه‌نویسی و الگوریتم در ارتباط است.
امروزه گرافیک کامپیوتری به دلیل پیشرفت و توسعه زیاد و روزافزون انواع نرم‌افزارهای کاربردی گرافیک، یکی از جذاب‌ترین و وسیع‌ترین کاربردهای کامپیوتر در علم و هنر گرافیک محسوب می‌شود و در زمینه‌های هنری، فنی‌مهندسی و علمی بسیاری همچون طراحی گرافیک، ساخت انیمیشن‌های دوبعدی و سه‌بعدی، بازی‌های کامپیوتری، مدل‌سازی و شبیه‌سازی کامپیوتری، پردازش تصویر و نرم‌افزارهای محاسبات و تحلیل، کاربرد فراوانی دارد.
این مجموعه آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 270 کتاب در زمینه گرافیک کامپیوتری و در موضوعات اصول و مبانی گرافیک کامپیوتری، پردازش تصویر، بینایی کامپیوتر، رندرینگ، ریاضیات و هندسه گرافیک کامپیوتری، گرافیک کامپیوتری تعاملی، شبیه‌سازی با گرافیک کامپیوتری، برنامه‌نویسی گرافیک کامپیوتری، گرافیک سه‌بعدی، هنر دیجیتال، گرافیک کامپیوتری در زبان‌های برنامه‌نویسی، گرافیک کامپیوتری برای هنرمندان، متلب، گرافیک کامپیوتری و تجسم داده‌ها، مدیریت رنگ، هندبوک‌ها، فرهنگ لغات و بسیاری از موارد مرتبط دیگر می‌باشد که با تلاش فراوان گردآوری شده و به همه هنرجویان و علاقه‌مندان هنر طراحی گرافیک تقدیم خواهد شد.

محتویات این بسته به اجمال عبارتند از:

آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 270 کتاب زیبا و ارزشمند در زمینه گرافیک کامپیوتری
تصاویر جلد تمامی کتابها
نرم‌افزارهای Acrobat Reader، WinDJView و Stanza برای نمایش فایل‌ها
بسته‌بندی زیبا و شکیل

برای دریافت لیست کامل کتاب‌ها می‌توانید از لینک دانلود لیست کتابها استفاده نمایید و نیز تصاویر جلد برخی از این کتاب‌های بی‌نظیر را در ذیل لینک خرید پستی مشاهده کنید.

  • تمامی محتویات موجود در این بسته جامع به زبان اصلی و با فرمت PDF می‌باشند که برای سهولت کار کاربران نرم‌افزارهای مرتبط برای نمایش فایل‌ها نیز در این مجموعه گنجانده شده است.
  • این مجموعه با بسته‌بندی زیبا و شکیل، درب منزل شما عزیزان تقدیم خواهد شد و مبلغ آن به مامور پست تحویل داده می‌شود.
  • خرید نقدی شامل پنج درصد تخفیف بوده و سفارش شما سریعتر و توسط پست پیشتاز ارسال می‌گردد. در صورت تمایل به استفاده از مزایای خرید نقدی، سفارش خود را ثبت نمائید تا پس از تماس واحد فروشگاه با شما، هماهنگی‌های لازم صورت پذیرد.

برای آشنایی هرچه بیشتر با این مجموعه و اطلاع از محتوای بسته خریداری شده شما قادر خواهید بود لیست کتاب‌ها را از لینک‌‌ زیر دانلود نموده و محتوای این بسته را پیش از اقدام به خرید با نیازمندی‌های خود بسنجید.
دانلود لیست کتاب‌هادانلود لیست کتاب‌ها

تصاویر جلد برخی از محتویات این مجموعه:
ارسال دیدگاه