مجموعه دوازدهم کتاب‌های هنر طراحی گرافیک؛ گرافیک وب

دسته: طراحی وب، فروشگاه، کامپیوتر، گرافیک، مجموعه‌های کامپیوتر، مجموعه‌های گرافیک و انیمیشن

گرافیک وب مجموعه‌ای از روش‌ها، عناصر، قواعد و تکنولوژی‌هایی می‌باشد که با استفاده از علم و هنر طراحی گرافیک به طراحی بخش‌های بصری و گرافیکی برای وب‌سایت‌ها می‌پردازد. بسیاری از شاخه‌ها و زمینه‌های هنر طراحی گرافیک همچون طراحی و ایده‌پردازی، تایپوگرافی و صفحه‌آرایی، طراحی لوگو، انیمیشن‌های چند بعدی و بازی‌های کامپیوتری به شکل آنلاین، مورد استفاده در حوزه گرافیک وب نیز می‌باشند.
امروزه گرافیک وب و طراحی رابط‌ها و اجزاء زیبا و کاربرپسند ایستا و پویا، بخش بسیار مهمی از فرآیند طراحی وب محسوب می‌شود به‌طوریکه موفقیت یک وب‌سایت تا حدود بسیار زیادی وابسته به طراحی گرافیکی و بصری آن نیز می‌باشد.
این مجموعه آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 140 کتاب در زمینه گرافیک وب و در موضوعات اصول و مبانی گرافیک وب، تایپوگرافی برای طراحی وب، تکنیک‌های فتوشاپ برای طراحی وب، برنامه‌نویسی گرافیکی در طراحی وب، توسعه انیمیشن با فلش، طراحی پوسته وب‌سایت، طراحی وب ریسپانسیو، برنامه‌نویسی WebGL، HTML، CSS، JavaScript، jQuery، Adobe Flash، ActionScript، Adobe Dreamweaver، Microsoft Expression، مدیریت رنگ، هندبوک‌ها، فرهنگ لغات و بسیاری از موارد مرتبط دیگر می‌باشد که با تلاش فراوان گردآوری شده و به همه هنرجویان و علاقه‌مندان هنر طراحی گرافیک تقدیم خواهد شد.

محتویات این بسته به اجمال عبارتند از:

آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 140 کتاب زیبا و ارزشمند در زمینه گرافیک وب
تصاویر جلد تمامی کتابها
نرم‌افزارهای Acrobat Reader، WinDJView و Stanza برای نمایش فایل‌ها
بسته‌بندی زیبا و شکیل

برای دریافت لیست کامل کتاب‌ها می‌توانید از لینک دانلود لیست کتابها استفاده نمایید و نیز تصاویر جلد برخی از این کتاب‌های بی‌نظیر را در ذیل لینک خرید پستی مشاهده کنید.

  • تمامی محتویات موجود در این بسته جامع به زبان اصلی و با فرمت PDF می‌باشند که برای سهولت کار کاربران نرم‌افزارهای مرتبط برای نمایش فایل‌ها نیز در این مجموعه گنجانده شده است.
  • این مجموعه با بسته‌بندی زیبا و شکیل، درب منزل شما عزیزان تقدیم خواهد شد و مبلغ آن به مامور پست تحویل داده می‌شود.
  • خرید نقدی شامل پنج درصد تخفیف بوده و سفارش شما سریعتر و توسط پست پیشتاز ارسال می‌گردد. در صورت تمایل به استفاده از مزایای خرید نقدی، سفارش خود را ثبت نمائید تا پس از تماس واحد فروشگاه با شما، هماهنگی‌های لازم صورت پذیرد.

برای آشنایی هرچه بیشتر با این مجموعه و اطلاع از محتوای بسته خریداری شده شما قادر خواهید بود لیست کتاب‌ها را از لینک‌‌ زیر دانلود نموده و محتوای این بسته را پیش از اقدام به خرید با نیازمندی‌های خود بسنجید.
دانلود لیست کتاب‌هادانلود لیست کتاب‌ها

تصاویر جلد برخی از محتویات این مجموعه:
ارسال دیدگاه