مجموعه چهاردهم کتاب‌های هنر طراحی گرافیک؛ نرم‌افزارهای طراحی گرافیک

دسته: فروشگاه، کامپیوتر، گرافیک، مجموعه‌های کامپیوتر، مجموعه‌های گرافیک و انیمیشن

نرم‌افزارهای طراحی گرافیک ابزارهای بسیار سودمندی می‌باشند که بوسیله آن‌ها می‌توان به طراحی دقیق، سریع و با کیفیت آثار و طرح‌های گرافیکی پرداخت. این نرم‌افزارها سبکی جدید و مدرن در هنر طراحی گرافیک پدید آورده‌اند و استفاده از آن‌ها در بیشتر فعالیت‌های رسانه‌ای، تبلیغاتی، علمی و صنعتی بسیار متداول است.
امروزه استفاده از قابلیت‌ها و امکانات نرم‌افزارهای طراحی گرافیک در همه زمینه‌های هنرهای تجسمی به‌ویژه طراحی گرافیک، بسیار حائز اهمیت است. بکارگیری مناسب و دقیق این ابزارها نیازمند آشنایی همه‌جانبه با آن‌ها و کسب مهارت‌های کاربردی بوده تا بتوان با پیاده‌سازی کامل ایده‌های خلاقانه در هر زمینه و استفاده از تمام قابلیت‌های وسیع و توانمند آن‌ها، طرح‌ها و آثار مناسبی را ایجاد نمود.
این مجموعه آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 320 کتاب در زمینه آموزش نرم‌افزارهای طراحی گرافیک و در موضوعات آموزش مبتدی تا پیشرفته نرم‌افزارهای Adobe Photoshop، Adobe InDesign، Adobe Lightroom، Adobe Creative Suite، Adobe Photoshop Elements، PaintShop Pro، Corel Painter، Inkscape، iPhoto، Apple Aperture، GIMP، تکنیک‌ها و ترفندهای کاربردی نرم‌افزارهای طراحی گرافیک، مدیریت رنگ، هندبوک‌ها، فرهنگ لغات و بسیاری از موارد مرتبط دیگر می‌باشد که با تلاش فراوان گردآوری شده و به همه هنرجویان و علاقه‌مندان هنر طراحی گرافیک تقدیم خواهد شد.

محتویات این بسته به اجمال عبارتند از:

آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 320 کتاب زیبا و ارزشمند در زمینه آموزش نرم‌افزارهای طراحی گرافیک
تصاویر جلد تمامی کتابها
نرم‌افزارهای Acrobat Reader، WinDJView و Stanza برای نمایش فایل‌ها
بسته‌بندی زیبا و شکیل

برای دریافت لیست کامل کتاب‌ها می‌توانید از لینک دانلود لیست کتابها استفاده نمایید و نیز تصاویر جلد برخی از این کتاب‌های بی‌نظیر را در ذیل لینک خرید پستی مشاهده کنید.

  • تمامی محتویات موجود در این بسته جامع به زبان اصلی و با فرمت PDF می‌باشند که برای سهولت کار کاربران نرم‌افزارهای مرتبط برای نمایش فایل‌ها نیز در این مجموعه گنجانده شده است.
  • این مجموعه با بسته‌بندی زیبا و شکیل، درب منزل شما عزیزان تقدیم خواهد شد و مبلغ آن به مامور پست تحویل داده می‌شود.
  • خرید نقدی شامل پنج درصد تخفیف بوده و سفارش شما سریعتر و توسط پست پیشتاز ارسال می‌گردد. در صورت تمایل به استفاده از مزایای خرید نقدی، سفارش خود را ثبت نمائید تا پس از تماس واحد فروشگاه با شما، هماهنگی‌های لازم صورت پذیرد.

برای آشنایی هرچه بیشتر با این مجموعه و اطلاع از محتوای بسته خریداری شده شما قادر خواهید بود لیست کتاب‌ها را از لینک‌‌ زیر دانلود نموده و محتوای این بسته را پیش از اقدام به خرید با نیازمندی‌های خود بسنجید.
دانلود لیست کتاب‌هادانلود لیست کتاب‌ها

تصاویر جلد برخی از محتویات این مجموعه:
ارسال دیدگاه