مجموعه هشتم کتاب‌های هنر طراحی گرافیک؛ انیمیشن

دسته: فروشگاه، کامپیوتر، گرافیک، مجموعه‌های کامپیوتر، مجموعه‌های گرافیک و انیمیشن

انیمیشن تکنیکی هنری است که توسط آن تصاویری دوبعدی بصورت تند و پیوسته به نمایش در می‌آیند تا به این طریق اشیاء موجود در آن تصاویر، متحرک و پویا به نظر برسند. این حرکت پویا در انیمیشن، ناشی از خطای دید انسان است که به دلیل ماندگاری تصاویر پدید می‌آید. فیلم‌ها و تولیدات انیمیشن به روش‌های متفاوتی همچون آنالوگ و دیجیتال و با ابزارهای مختلفی همچون انواع دوربین‌ها، و استفاده از کامپیوترهای پرقدرت و نرم افزارهای مخصوص ساخته می‌شوند.
امروزه انیمیشن یک صنعت بسیار مدرن، جذاب و پرمنفعت در عرصه هنر و رسانه محسوب می‌شود و متخصصان و هنرمندان زیادی را مجذوب خود ساخته است. به‌همین‌خاطر تکنولوژی‌ها و نیز طرفداران دنیای انیمیشن به شکلی روزافزون در حال پیشرفت و توسعه بوده و در نتیجه تولیدات و محصولات انیمیشن، جایگاه ویژه و قابل توجهی از صنعت سینما و سرگرمی را از آن خود کرده‌اند.
این مجموعه آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 200 کتاب در زمینه انیمیشن و در موضوعات اصول و مبانی انیمیشن، تاریخچه انیمیشن، انیمیشن سه‌بعدی، طراحی گرافیک حرکتی، شخصیت‌های انیمیشن، فیلم‌سازی انیمیشن، طراحی و نقاشی برای کارتون و انیمیشن، مدلسازی سه‌بعدی، توسعه انیمیشن، نرم‌افزارهای انیمیشن، سینمای سه‌بعدی، سینمای چهاربعدی، انیمیشن کامپیوتری، ترکیب‌بندی دیجیتال در فیلم و انیمیشن، زمان‌بندی در انیمیشن، داستان‌نویسی و فیلمنامه‌نویسی انیمیشن، تکنیک‌ها و مهارت‌های تولید انیمیشن دوبعدی و سه‌بعدی و چهاربعدی، خلاقیت و نوآوری در تولید کارتون و انیمیشن، هنر دیجیتال، مدیریت رنگ، هندبوک‌ها، دانشنامه‌ها، فرهنگ لغات و بسیاری از موارد مرتبط دیگر می‌باشد که با تلاش فراوان گردآوری شده و به همه هنرجویان و علاقه‌مندان هنر طراحی گرافیک تقدیم خواهد شد.

محتویات این بسته به اجمال عبارتند از:

آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 200 کتاب زیبا و ارزشمند در زمینه انیمیشن
تصاویر جلد تمامی کتابها
نرم‌افزارهای Acrobat Reader، WinDJView و Stanza برای نمایش فایل‌ها
بسته‌بندی زیبا و شکیل

برای دریافت لیست کامل کتاب‌ها می‌توانید از لینک دانلود لیست کتابها استفاده نمایید و نیز تصاویر جلد برخی از این کتاب‌های بی‌نظیر را در ذیل لینک خرید پستی مشاهده کنید.

  • تمامی محتویات موجود در این بسته جامع به زبان اصلی و با فرمت PDF می‌باشند که برای سهولت کار کاربران نرم‌افزارهای مرتبط برای نمایش فایل‌ها نیز در این مجموعه گنجانده شده است.
  • این مجموعه با بسته‌بندی زیبا و شکیل، درب منزل شما عزیزان تقدیم خواهد شد و مبلغ آن به مامور پست تحویل داده می‌شود.
  • خرید نقدی شامل پنج درصد تخفیف بوده و سفارش شما سریعتر و توسط پست پیشتاز ارسال می‌گردد. در صورت تمایل به استفاده از مزایای خرید نقدی، سفارش خود را ثبت نمائید تا پس از تماس واحد فروشگاه با شما، هماهنگی‌های لازم صورت پذیرد.

برای آشنایی هرچه بیشتر با این مجموعه و اطلاع از محتوای بسته خریداری شده شما قادر خواهید بود لیست کتاب‌ها را از لینک‌‌ زیر دانلود نموده و محتوای این بسته را پیش از اقدام به خرید با نیازمندی‌های خود بسنجید.
دانلود لیست کتاب‌هادانلود لیست کتاب‌ها

تصاویر جلد برخی از محتویات این مجموعه:
ارسال دیدگاه