مجموعه چهارم کتابهای فیزیک؛ فیزیک اتمی مولکولی، اپتیک و فوتونیک

دسته: فروشگاه، فیزیک، مجموعه‌های فیزیک

فیزیک اتمی مولکولی و اپتیک دانش بررسی اندرکنش ماده با ماده، یا نور با ماده در مقیاس تک اتمی و یا ساختارهای دربردارنده چند اتم است. این سه زیرشاخه به خاطر رابطه نزدیکشان، تشابه روش‌های مورد استفاده در مطالعه آن‌ها و نزدیکی انرژی‌ها در یک گروه از زیرشاخه‌های دانش فیزیک قرار می‌گیرند.
بطور مجزا در فیزیک اتمی به بررسی اتم به ‌عنوان یک سیستم منفرد و متشکل از الکترون‌ها و هسته پرداخته می‌شود و در فیزیک مولکولی نیز دانش بررسی مولکول‌ها و پیوندهای شیمیایی بین اتم‌های تشکیل‌دهنده آن مورد بررسی قرار می‌گیرد که به همین خاطر این شاخه از فیزیک رابطه نزدیکی با فیزیک اتمی و همپوشانی بسیاری با فیزیک نظری، فیزیک ‌شیمی (Physical Chemistry) و شیمی ‌فیزیک (Chemical Physics) دارد.
این مجموعه آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 340 کتاب در زمینه فیزیک اتمی مولکولی و در موضوعات فیزیک اتمی، فیزیک مولکولی، اپتیک و فتونیک، لیزر، اسپکتروسکوپی، اپتیک کوانتومی، نانواپتیک، بیوفیزیک مولکولی، ترمودینامیک مولکولی، پلاسما، آکوستیک، فیزیک شیمی، فیبر نوری، هندبوک‌ها، مقالات و بسیاری از موارد مرتبط دیگر می‌باشد که با تلاش فراوان گردآوری شده و به همه دانشجویان، مهندسان و علاقه‌مندان این شاخه از فیزیک، تقدیم خواهد شد.

محتویات این بسته به اجمال عبارتند از:

آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 340 کتاب در زمینه فیزیک اتمی مولکولی، اپتیک و فوتونیک
تصاویر جلد تمامی کتابها
نرم‌افزارهای Acrobat Reader، WinDJView و Stanza برای نمایش فایل‌ها
بسته‌بندی زیبا و شکیل

برای دریافت لیست کامل کتاب‌ها می‌توانید از لینک دانلود لیست کتابها استفاده نمایید و نیز تصاویر جلد برخی از این کتاب‌های بی‌نظیر را در ذیل لینک خرید پستی مشاهده کنید.

  • تمامی محتویات موجود در این بسته جامع به زبان اصلی و با فرمت PDF می‌باشند که برای سهولت کار کاربران نرم‌افزارهای مرتبط برای نمایش فایل‌ها نیز در این مجموعه گنجانده شده است.
  • این مجموعه با بسته‌بندی زیبا و شکیل، درب منزل شما عزیزان تقدیم خواهد شد و مبلغ آن به مامور پست تحویل داده می‌شود.
  • خرید نقدی شامل پنج درصد تخفیف بوده و سفارش شما سریعتر و توسط پست پیشتاز ارسال می‌گردد. در صورت تمایل به استفاده از مزایای خرید نقدی، سفارش خود را ثبت نمائید تا پس از تماس واحد فروشگاه با شما، هماهنگی‌های لازم صورت پذیرد.

برای آشنایی هرچه بیشتر با این مجموعه و اطلاع از محتوای بسته خریداری شده شما قادر خواهید بود لیست کتاب‌ها را از لینک‌‌ زیر دانلود نموده و محتوای این بسته را پیش از اقدام به خرید با نیازمندی‌های خود بسنجید.
دانلود لیست کتاب‌هادانلود لیست کتاب‌ها

تصاویر جلد برخی از محتویات این مجموعه:دیدگاه ها ۱ دیدگاه برای این مطلب ارسال شده است.
  1. ﺳﻼﻡ اﮔﺮ ﺩﺭﺑﺎﺭﻩ ﻏﻨﻲ ﺳﺎﺯﻱ اﻭﺭاﻧﻴﻢ ﻛﺘﺎﺏ ﺩاﺭﻳﻦ ﺑﺴﻴﺎﺭ ﻟﻂﻒ ﺷﻤﺎ ﺧﻮاﻫﺪ ﺑﻮﺩ

ارسال دیدگاه


 (الزامی)  (الزامی)
ایمیل شما نزد مدیر سایت محفوظ بوده و برای عموم نمایش داده نخواهد شد.