مجموعه آرشیو مجله Science

دسته: پزشکی، زمین شناسی، فروشگاه، مجموعه‌های پزشکی، مجموعه‌های علم و فناوری، نجوم و کیهان شناسی

مجله Science یک مجله بسیار معتبر علمی است که برای اولین بار در سال 1880 با سرمایه اولیه 10000 دلار توسط توماس ادیسون، مخترع آمریکایی منتشر گردید و در حال حاضر توسط انجمن رشد و توسعه علوم آمریکا (AAAS) منتشر می‌شود. این مجله یکی از معتبرترین نشریات علمی جهان به ‌شمار می‌آید و برخلاف بیشتر مجلات علمی که بر زمینه‌های خاصی تمرکز دارند، طیف وسیعی از رشته‌های علمی را پوشش می‌دهد.
تمرکز اصلی این مجله، انتشار تحقیقات و بازبینی‌های پژوهشی اصلی و مهم علمی است. اما خبرها و ایده‌های علمی دیگر را نیز براساس سیاست‌های علمی و دیگر موضوعات جذاب از نظر دانشمندان و کسانی که با مفاهیم علمی و تکنولوژی در سطح وسیعی مرتبط هستند، منتشر می‌کند.
مجله Science به‌خاطر خبرهای علمی، گزارش رویدادها، تحقیقات به‌روز و در نهایت بازبینی دقیقی که بر روی تمام مقالات آن انجام می‌شود به یک پیشگام جهانی درمیان مجلات علمی تبدیل شده است و خوانندگان این مجله به بیش از 1 میلیون نفر در سرتاسر جهان می‌رسند. همچنین از نظر محتوایی کاملا در حوزه بین‌المللی قرار دارد و حدود 35 الی 40 درصد از نویسندگان آن در خارج از ایالات متحده هستند. این مجله مقالات خود را به طور مداوم در میان استانداردترین پژوهش‌های جهانی رتبه‌بندی می‌کند و براساس گزارش پایگاه اطلاعاتی JCR، ضریب تاثیر آن در سال 2011 برابر با 31.201 بوده است.
این مجله برای تمام کسانی که در زمینه پزشکی، نجوم، زمین‌شناسی و هر موضوع علمی دیگر فعالیت دارند و یا صرفا می‌خواهند همگام با دنیای علم پیش روند، بدون شک اطلاعات ارزشمندی خواهد داشت.
گروه بر بالهای کتاب با تلاش فراوان آرشیوی شامل بیش از 110 شماره جدید از شماره‌های سال‌های اخیر این مجله را گردآوری کرده و به همه علاقه‌مندان و مشتاقان علم و پژوهش تقدیم خواهد نمود.

از عواملی که مجله Science را به یک مجله پیشرو در مباحث علمی تبدیل کرده است می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

سنت قوی استقلال هیئت تحریره مجله
استاندارد‌های قوی فرآیند بازبینی دقیق مجله (peer-reviewed) و کیفیت کار هیئت تحریریه (از بیش از 000, 12 نوشته علمی درجه اول که مجله Science به صورت سالیانه بررسی می‌کند، کمتر از 8 درصد آنها برای انتشار پذیرفته می‌شوند.)
کیفیت هیئت مدیره مجله جهت بررسی ویراستاران که شامل بیش از 100 دانشمند برتر جهانی است.
ارتباط قوی مجله با جامعه علمی جهت اطمینان از به‌روز بودن و اعتبار خبرها و گزارشات موجود در صفحات مجله
تعهد کارمندان حرفه‌ای مجله در ایالات متحده، بریتانیا و دیگر کشورهای جهان (این کارمندان شامل 26 ویراستار با مدرک Ph.D، یک گروه هنری و تولیدی خلاق، و یک تیم از نویسندگان، گزارشگران و روزنامه‌نگاران علمی می‌باشد که در نوع خود بی‌نظیر هستند.)
حمایت AAAS، بزرگترین انجمن علمی جهانی در دنیا از مجله Science

بعد از گذشت تقریبا یک قرن از تاسیس مجله معتبر Science، این مجله همچنان به انتشار بهترین‌ها در زمینه پژوهش، خبر و ایده‌های علمی می‌پردازد.

محتویات این بسته به اجمال عبارتند از:

آرشیوی شامل بیش از 110 شماره جدید از شماره‌های سال‌های اخیر مجله Science
تصاویر جلد تمامی مجلات
نرم‌افزارهای Acrobat Reader، WinDJView و Stanza برای نمایش فایل‌ها
بسته‌بندی زیبا و شکیل

  • تمامی محتویات موجود در این بسته جامع به زبان اصلی و با فرمت PDF می‌باشند که برای سهولت کار کاربران نرم‌افزارهای مرتبط برای نمایش فایل‌ها نیز در این مجموعه گنجانده شده است.
  • این مجموعه با بسته‌بندی زیبا و شکیل، درب منزل شما عزیزان تقدیم خواهد شد و مبلغ آن به مامور پست تحویل داده می‌شود.
  • خرید نقدی شامل پنج درصد تخفیف بوده و سفارش شما سریعتر و توسط پست پیشتاز ارسال می‌گردد. در صورت تمایل به استفاده از مزایای خرید نقدی، سفارش خود را ثبت نمائید تا پس از تماس واحد فروشگاه با شما، هماهنگی‌های لازم صورت پذیرد.

تصاویر جلد برخی از محتویات این مجموعه:


دیدگاه ها ۱ دیدگاه برای این مطلب ارسال شده است.
  1. با سلام و آرزوی توفیق الهی،
    مطالب بسیار مفید و کارساز هستند.
    به سهم خودم بابت وقتی که صرف آ به روز کردن مطالب دارید کمال تشکر را دارم.
    در پناه حق

ارسال دیدگاه


 (الزامی)  (الزامی)
ایمیل شما نزد مدیر سایت محفوظ بوده و برای عموم نمایش داده نخواهد شد.