مجموعه سوم کتاب‌های مهندسی شیمی؛ صنایع غذایی

دسته: فروشگاه، مجموعه‌های شیمی و مهندسی شیمی، مهندسی شیمی

مهندسی شیمی صنایع غذایی یکی از شاخه‌های مهندسی شیمی است که با توجه به خصوصیات شیمیایی، میکروبیولوژی، تغذیه‌ای و بهداشتی مواد غذایی به طراحی و نظارت بر واحدهای تولید صنایع غذایی و کنترل کیفی محصولات صنایع غذایی می‌پردازد.
در این بخش از مهندسی شیمی جنبه‌های تئوری و عملی طراحی کارخانه‌ها و واحدهای تولید مواد غذایی، که شامل طراحی فرآیند، طراحی خطوط آماده‌سازی، فرآوری و بسته‌بندی مواد غذایی می‌باشد، مورد توجه قرار می‌گیرد. همچنین از سایر علوم و فناوری‌های مهندسی برای طراحی دستگاه‌ها و خطوط فرآیند این واحدهای تولیدی استفاده می‌گردد.
این مجموعه آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 130 کتاب در زمینه صنایع غذایی و در موضوعات اصول و مبانی صنایع غذایی، فرآیند تولید صنایع غذایی، شیمی مواد غذایی، صنایع لبنی، شیمی تجزیه مواد غذایی، فرآوری مواد غذایی، بیوشیمی مواد غذایی، حفاظت و ایمنی مواد غذایی، آنتی‌اکسیدان‌ها، روغن‌های خوراکی، تخمیر در صنایع غذایی، شیمی‌فیزیک غذا، بیوتکنولوژی مواد غذایی، کروماتوگرافی مواد غذایی، طعم در مواد غذایی، پروتئین و پپتید، بسته‌بندی در صنایع غذایی، سنسورهای صنایع غذایی، کالریمتری مواد غذایی، هندبوک‌ها، دانشنامه‌ها، فرهنگ لغات و بسیاری از موارد مرتبط دیگر می‌باشد که با تلاش فراوان گردآوری شده و به همه متخصصان و مهندسان صنایع غذایی تقدیم خواهد شد.

محتویات این بسته به اجمال عبارتند از:

آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 130 کتاب در زمینه صنایع غذایی
تصاویر جلد تمامی کتابها
نرم‌افزارهای Acrobat Reader، WinDJView و Stanza برای نمایش فایل‌ها
بسته‌بندی زیبا و شکیل

برای دریافت لیست کامل کتاب‌ها می‌توانید از لینک دانلود لیست کتابها استفاده نمایید و نیز تصاویر جلد برخی از این کتاب‌های بی‌نظیر را در ذیل لینک خرید پستی مشاهده کنید.

  • تمامی محتویات موجود در این بسته جامع به زبان اصلی و با فرمت PDF می‌باشند که برای سهولت کار کاربران نرم‌افزارهای مرتبط برای نمایش فایل‌ها نیز در این مجموعه گنجانده شده است.
  • این مجموعه با بسته‌بندی زیبا و شکیل، درب منزل شما عزیزان تقدیم خواهد شد و مبلغ آن به مامور پست تحویل داده می‌شود.
  • خرید نقدی شامل پنج درصد تخفیف بوده و سفارش شما سریعتر و توسط پست پیشتاز ارسال می‌گردد. در صورت تمایل به استفاده از مزایای خرید نقدی، سفارش خود را ثبت نمائید تا پس از تماس واحد فروشگاه با شما، هماهنگی‌های لازم صورت پذیرد.

برای آشنایی هرچه بیشتر با این مجموعه و اطلاع از محتوای بسته خریداری شده شما قادر خواهید بود لیست کتاب‌ها را از لینک‌‌ زیر دانلود نموده و محتوای این بسته را پیش از اقدام به خرید با نیازمندی‌های خود بسنجید.
دانلود لیست کتاب‌هادانلود لیست کتاب‌ها

تصاویر جلد برخی از محتویات این مجموعه:







ارسال دیدگاه


 (الزامی)  (الزامی)
ایمیل شما نزد مدیر سایت محفوظ بوده و برای عموم نمایش داده نخواهد شد.