مجموعه ششم کتاب‌های مهندسی شیمی؛ مهندسی پلیمر

دسته: فروشگاه، مجموعه‌های شیمی و مهندسی شیمی، مهندسی شیمی

مهندسی پلیمر یکی از شاخه‌های جدید مهندسی شیمی است که در آن به طراحی، تحلیل و تولید کلیه محصولات پلیمری از جمله لاستیک، پلاستیک، الاستومر، کامپوزیت، چسب، رزین و بسیاری از مواد دیگر موردنیاز صنعت پرداخته می‌شود.
به علت کاربرد روزافزون پلیمر در صنایع مختلف، مباحث و فناوری‌های این رشته مهندسی، که با سرعت زیادی در حال پیشرفت می‌باشند، جزو یکی از علوم و فناوری‌های مهم در کشورهای صنعتی محسوب می‌شوند. امروزه به علت کیفیت بهتر و قیمت مناسب‌تر، مواد و ترکیبات حاصل از صنایع پلیمر در بسیاری از زمینه‌های علمی و مهندسی از جمله پزشکی، کشاورزی، حمل‌ونقل، بیوتکنولوژی، ساخت‌وساز، رنگ، نساجی و بسیاری صنایع دیگر، کاربرد فراوانی دارند.
این مجموعه آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 300 کتاب در زمینه مهندسی پلیمر و در موضوعات اصول و مبانی مهندسی پلیمر، پلیمریزاسیون، مواد و ترکیبات پلیمری و خواص آنها، فرآیندهای پلیمری، صنایع شیمی پلیمر، صنایع لاستیک، صنایع پلاستیک، کامپوزیت و نانوکامپوزیت، فوم پلیمری، کوپلیمر، پلیمر رسانا، سنتز پلیمر، نانوساختار، شیمی‌فیزیک پلیمر، بیوپلیمر، پلی‌اتیلن، پلی‌استر، الاستومر، ترموپلاستیک، الیاف و پوشاک، کامپوزیت‌های چوب، نانوتیوب‌های کربنی، اسپکتروسکوپی مواد پلیمری، پلی‌پروپیلن، هندبوک‌ها، دانشنامه‌ها، فرهنگ لغات و بسیاری از موارد مرتبط دیگر می‌باشد که با تلاش فراوان گردآوری شده و به همه متخصصان و مهندسان مهندسی پلیمر تقدیم خواهد شد.

محتویات این بسته به اجمال عبارتند از:

آرشیو بی‌نظیری شامل بیش از 300 کتاب در زمینه مهندسی پلیمر
تصاویر جلد تمامی کتابها
نرم‌افزارهای Acrobat Reader، WinDJView و Stanza برای نمایش فایل‌ها
بسته‌بندی زیبا و شکیل

برای دریافت لیست کامل کتاب‌ها می‌توانید از لینک دانلود لیست کتابها استفاده نمایید و نیز تصاویر جلد برخی از این کتاب‌های بی‌نظیر را در ذیل لینک خرید پستی مشاهده کنید.

  • تمامی محتویات موجود در این بسته جامع به زبان اصلی و با فرمت PDF می‌باشند که برای سهولت کار کاربران نرم‌افزارهای مرتبط برای نمایش فایل‌ها نیز در این مجموعه گنجانده شده است.
  • این مجموعه با بسته‌بندی زیبا و شکیل، درب منزل شما عزیزان تقدیم خواهد شد و مبلغ آن به مامور پست تحویل داده می‌شود.
  • خرید نقدی شامل پنج درصد تخفیف بوده و سفارش شما سریعتر و توسط پست پیشتاز ارسال می‌گردد. در صورت تمایل به استفاده از مزایای خرید نقدی، سفارش خود را ثبت نمائید تا پس از تماس واحد فروشگاه با شما، هماهنگی‌های لازم صورت پذیرد.

برای آشنایی هرچه بیشتر با این مجموعه و اطلاع از محتوای بسته خریداری شده شما قادر خواهید بود لیست کتاب‌ها را از لینک‌‌ زیر دانلود نموده و محتوای این بسته را پیش از اقدام به خرید با نیازمندی‌های خود بسنجید.
دانلود لیست کتاب‌هادانلود لیست کتاب‌ها

تصاویر جلد برخی از محتویات این مجموعه:دیدگاه ها ۱ دیدگاه برای این مطلب ارسال شده است.
  1. کتاب باغداری در باره میوه جات

ارسال دیدگاه


 (الزامی)  (الزامی)
ایمیل شما نزد مدیر سایت محفوظ بوده و برای عموم نمایش داده نخواهد شد.