مجموعه کامل کتابهای ورزش

دسته: فروشگاه، مجموعه‌های عمومی، ورزش

امروز ورزش به عنوان یکی از فعالیت‌های بسیار مهم و شناخته شده برای حفظ تندرستی و شادابی نقش ویژه‌ای در زندگی روزمره انسان‌ها دارد. صنعتی شدن زندگی، زمان استراحت و تفریح بیشتری برای شهروندان کشورهای توسعه یافته و درحال توسعه فراهم کرده که چه به عنوان تماشاگر مسابقه‌های هیجان‌انگیز ورزشی و چه به عنوان شرکت‌کننده در اینگونه رقابت‌ها، مدت زمان بیشتری برای ورزش صرف کنند. این گرایش‌ها و تمایل‌ها با کارآیی وسایل ارتباط جمعی گسترده و ارتباطات جهانی وسیع همچنان ادامه دارد.
از سوی دیگر سازمان یافته‌ترشدن و مقررات ویژه تدوین شده برای ورزش، این فعالیت را برای ورزشکاران و مجامع بین‌المللی نه تنها به عنوان یک تفریح و سرگرمی، بلکه به عنوان یک حرفه و فعالیت حرفه‌ای و حتی اقتصادی و همراه با کسب ثروت تبدیل کرده است. ماهیت و حرکات نمایشی و بسیار زیبای بعضی از رشته‌های ورزشی نیز ارتباط و وابستگی بسیار نزدیکی بین هنر و ورزش ایجاد کرده است که همین ویژگی اهمیت فعالیت‌های ورزشی و پرداختن به ورزش را بیشتر می‌کند.
گروه بر بالهای کتاب در مجموعه‌ای متنوع و بی‌نظیر، بیش از 220 کتاب ورزشی در رشته‌های مختلف و در موضوعاتی نظیر تاریخچه رشته‌های ورزشی، دانشنامه‌ها، فرهنگ لغات و هندبوک رشته‌های مختلف، آموزش انواع رشته‌ها در سطوح مختلف، تمرینات بدنسازی و قدرتی، آموزش مهارت‌ها و تکنیک‌های صحیح در رشته‌های مختلف، قوانین رشته‌ها، آموزش داوری، آموزش‌ مربیگری، تغذیه ورزشی، پزشکی ورزشی، ارتوپدی و فیزیوتراپی ورزشی، روانشناسی ورزشی، بیوگرافی بازیکنان و مربیان بزرگ، تاریخچه جام‌های جهانی، مسابقات بین‌المللی و لیگ‌های معتبر، عکاسی، فیلمسازی و خبرنگاری ورزشی، مدیریت در ورزش، اقتصاد ورزشی، توریسم ورزشی و بسیاری موضوعات دیگر را گردآوری کرده و تقدیم علاقه‌مندان و ورزشکاران خواهد نمود.

محتویات این بسته به اجمال عبارتند از:

بیش از 300 کتاب ورزشی در رشته‌ها و موضوعات مختلف ورزشی
تصاویر جلد تمامی کتاب‌ها
نرم‌افزارهای Acrobat Reader، WinDJView و mobireader برای نمایش فایل‌ها
بسته بندی زیبا و شکیل

برای دریافت لیست کامل کتاب‌ها می‌توانید از لینک دانلود لیست کتابها استفاده نمایید و نیز تصاویر جلد برخی از این کتاب‌های بی‌نظیر را در ذیل لینک خرید پستی مشاهده کنید.

  • تمامی محتویات موجود در این بسته جامع به زبان اصلی و با فرمت PDF می‌باشند که برای سهولت کار کاربران نرم‌افزارهای مرتبط برای نمایش فایل‌ها نیز در این مجموعه گنجانده شده است.
  • این مجموعه با بسته‌بندی زیبا و شکیل، درب منزل شما عزیزان تقدیم خواهد شد و مبلغ آن به مامور پست تحویل داده می‌شود.
  • خرید نقدی شامل پنج درصد تخفیف بوده و سفارش شما سریعتر و توسط پست پیشتاز ارسال می‌گردد. در صورت تمایل به استفاده از مزایای خرید نقدی، سفارش خود را ثبت نمائید تا پس از تماس واحد فروشگاه با شما، هماهنگی‌های لازم صورت پذیرد.

برای آشنایی هرچه بیشتر با این مجموعه و اطلاع از محتوای بسته خریداری شده شما قادر خواهید بود لیست کتاب‌ها را از لینک‌‌ زیر دانلود نموده و محتوای این بسته را پیش از اقدام به خرید با نیازمندی‌های خود بسنجید.
دانلود لیست کتاب‌هادانلود لیست کتاب‌ها

تصاویر جلد برخی از محتویات این مجموعه:دیدگاه ها ۲ دیدگاه برای این مطلب ارسال شده است.
  1. من بدنبال 3کتاب هستم درصورت داشتن امادگی خرید دارم کتاب سنجش واندازه گیری درتربیت بدنی.کتاب بعدی رشدتکامل حرکتی.وکتاب بعدی یادگیری حرکتی ممنونم

  2. واقعاا سایت خوبی دارید.اگر کتابها به زبان فارسی بود دیگه خیلی خوب میشود

ارسال دیدگاه


 (الزامی)  (الزامی)
ایمیل شما نزد مدیر سایت محفوظ بوده و برای عموم نمایش داده نخواهد شد.